Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€561,362.40
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,229.24€
Roulette5,643.67€
Five Times Pay1,186.90€
BINGO1,247.81€
KENO1,929.99€
MP Roulette2,565.92€
Blackjack2,534.86€
Royal Poker2,132.94€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Live në vijim
Germany Amateur - Oberliga Nofv South
Bischofswerdaer Fv - Fc Carl Zeiss Jena Ii0:0
Turkey - 1. Lig, Playoffs
Eskisehirspor - Giresunspor1:0
Estonia - Premium Liiga
Fc Flora Tallinn - Jk Sillamae Kalev2:1
Finland - Kakkonen, Group B
Fc Espoo - Fc Viikingit1:2
Finland - Ykkonen
Fc Honka - Grankulla Ifk2:0
Renditjet - Në vijim
Basti do të mbyllet në
29-May 19:00
2nd Division Avdeling 1 2017 - Winner
Basti do të mbyllet në
29-May 19:00
Allsvenskan 2017 - Top Stockholm Club
Basti do të mbyllet në
29-May 19:00
Allsvenskan 2017 - Winner
Basti do të mbyllet në
29-May 19:00
Division 1 Södra 2017 - Winner
Basti do të mbyllet në
29-May 19:00
Eliteserien 2017 - Winner
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
29-May
19:00
Slavia Sofia-Neftochimik 1962 Bourgas
1.9
3.3
3.6
2.5
1.9
1.75
+99
29-May
19:00
Randers FC-Odense BK
1.95
3.5
3.6
2.5
1.95
1.7
+107
29-May
19:00
NSI Runavik-B36 Torshavn
2.0
3.3
3.4
2.5
1.65
2.05
+94
29-May
19:00
Kfum Oslo-Valerenga IF 2
1.6
4.15
4.4
2.5
1.4
2.65
+94
29-May
19:00
Brann 2-Varegg
1.5
5.5
3.95
2.5
1.3
3.1
+35
29-May
19:00
Rosenborg 2-Strindheim IL
3.35
4.2
1.8
2.5
1.3
2.95
+35
29-May
19:00
Stromsgodset IF-Viking FK
1.9
3.4
4
2.5
2.0
1.75
+102
29-May
19:00
BK Haecken-Ostersunds FK
2.2
3.3
3.1
2.5
1.65
2.1
+102