Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€559,316.00
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,048.29€
Roulette4,139.90€
Five Times Pay506.77€
BINGO1,243.02€
KENO5,035.39€
MP Roulette2,276.94€
Blackjack2,238.14€
Royal Poker1,439.52€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Live në vijim
Slovakia - Superliga
Fc Spartak Trnava - Sk Slovan Bratislava0:1
Cyprus - Cyprus Cup
Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta3:0
Czech Republic - Cup
Fk Mlada Boleslav - Sfc Opava0:2
Latvia - Cup
Riga Fc - Spartaks Jurmala1:0
Latvia - Cup
Rigas Futbola Skola - Fk Ventspils0:0
Renditjet - Në vijim
Basti do të mbyllet në
26-Apr 18:00
Greece Cup 2016/17 - Winner
Basti do të mbyllet në
26-Apr 18:00
Mattoni Nbl 2016/17 - Winner
Basti do të mbyllet në
26-Apr 18:00
NM Cup 2017 - Winner
Basti do të mbyllet në
26-Apr 18:00
OFB Cup 2016/17 - Winner
Basti do të mbyllet në
26-Apr 18:00
Tauron Basket Liga 2016/17 - Winner
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
26-Apr
18:00
FC Admira Wacker Modling-Red Bull Salzburg
7.5
4.5
1.35
2.5
1.65
2.0
+106
26-Apr
18:00
Inter Zapresic-HNK Cibalia Vinkovci
1.7
3.4
4.7
2.5
2.25
1.55
+98
26-Apr
18:00
AL Ittihad AL Sakandary-Talaea EL Gaish
1.8
3.0
4.6
2.5
2.6
1.4
+94
26-Apr
18:00
Tallinna FC Levadia U21-Tallinna FC Flora U21
3.3
4.2
1.8
2.5
1.25
3.3
+99
26-Apr
18:00
Rakvere JK Tarvas-FC Elva
1.22
6.0
8.25
2.5
1.22
3.5
+99
26-Apr
18:00
Tartu JK Welco Elekter-JK Tallinna Kalev
3.35
4.15
1.8
2.5
1.3
3.0
+99
26-Apr
18:00
FC Torpedo Kutaisi-FC Samtredia
1.95
3.25
3.6
2.5
1.95
1.7
+40
26-Apr
18:00
Berliner AK 07-BFC Dynamo
1.85
3.7
3.4
2.5
1.45
2.4
+99