Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€556,925.85
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,936.48€
Roulette2,502.90€
Five Times Pay1,614.59€
BINGO1,237.64€
KENO8,380.15€
MP Roulette1,926.26€
Blackjack2,009.23€
Royal Poker1,030.12€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Live në vijim
Japan - J.league 2
Matsumoto Yamaga Fc - Nagoya Grampus Eight1:0
Japan - J.league 2
Thespakusatsu Gunma - Fagiano Okayama0:0
Japan - J.league 2
Montedio Yamagata - Avispa Fukuoka0:0
Japan - J.league 2
Roasso Kumamoto - Oita Trinita0:1
Japan - J.league 2
Renofa Yamaguchi - Kamatamare Sanuki1:0
Renditjet - Në vijim
Basti do të mbyllet në
26-Mar 11:00
Volta Ciclista a Catalunya 2017 - Stage 7 - Winner
Basti do të mbyllet në
26-Mar 11:30
Gent - Wevelgem in Flanders Fields 2017 - Top 3
Basti do të mbyllet në
26-Mar 11:30
Gent - Wevelgem in Flanders Fields 2017 - Winner
Basti do të mbyllet në
26-Mar 12:00
A1 2016/17 - Winner
Basti do të mbyllet në
26-Mar 13:00
German Darts Championship 2017 - Winner
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
26-Mar
07:40
Fremantle Dockers-Geelong Cats
2.15
 
1.6
165.5
1.8
1.8
26-Mar
08:00
Wellington Phoenix FC-Newcastle United Jets
2.6
3.4
2.5
2.5
1.5
2.35
+104
26-Mar
08:00
Giravanz Kitakyushu-Cerezo Osaka U23
1.55
3.9
5.25
2.5
1.65
2.0
+35
26-Mar
08:00
Luch-Energia Vladivostok-Zenit-2 ST Petersburg
2.7
2.95
2.6
2.5
2.35
1.45
+99
26-Mar
08:00
Suwon FC-Asan Mugunghwa FC
2.0
3.2
3.45
2.5
2.0
1.65
+94
26-Mar
08:00
Seoul E-Land FC-Ansan Greeners FC
2.15
3.05
3.25
2.5
2.2
1.55
+94
26-Mar
08:00
Gyeongnam FC-Daejeon Citizen FC
2.25
3.15
2.95
2.5
2.05
1.65
+94
26-Mar
08:00
Chiba Jets-Levanga Hokkaido
1.12
 
5.5
158.5
1.85
1.85
+37