Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€553,379.73
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,802.72€
Roulette1,524.61€
Five Times Pay5,412.43€
BINGO1,230.12€
KENO5,117.84€
MP Roulette6,467.50€
Blackjack1,740.89€
Royal Poker4,627.24€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Live në vijim
Italy - Coppa Italia Lega Pro, Knockout Stage
Calcio Padova - Venezia0:0
Morocco - Botola
Ittihad Tanger - Kac Kenitra0:0
Brazil - Carioca, Serie A, Relegation Round
Bonsucesso Rj - Cabofriense Rj0:0
Peru - Primera Division, Verano, Group A
Sporting Cristal - Ayacucho Fc0:0
International Clubs - Club Friendly Games
If Brommapojkarna - Sollentuna Ff0:2
Renditjet - Në vijim
Basti do të mbyllet në
22-Feb 20:45
Scottish Cup 2016/17 - Winner
Basti do të mbyllet në
22-Feb 20:45
Uefa Champions League 2016/17 - FC Porto reach the Quarter-Final?
Basti do të mbyllet në
22-Feb 20:45
Uefa Champions League 2016/17 - FC Sevilla reach the Quarter-Final?
Basti do të mbyllet në
22-Feb 20:45
Uefa Champions League 2016/17 - First Time Winner?
Basti do të mbyllet në
22-Feb 20:45
Uefa Champions League 2016/17 - Juventus Turin reach the Quarter-Final?
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
22-Feb
20:45
Leatherhead FC-AFC Sudbury
2.25
3.5
2.7
2.5
1.55
2.2
+35
22-Feb
20:45
FC Sevilla-Leicester City
1.35
5
8.5
2.5
1.6
2.1
+142
22-Feb
20:45
FC Porto-Juventus Turin
2.9
2.9
2.7
2.5
2.55
1.45
+144
22-Feb
20:45
Hibernian FC-Heart of Midlothian
2.35
3.2
2.85
2.5
2.0
1.65
+107
22-Feb
20:45
Sanchez, Manuel-Samper-Montana, Jordi
2.1
 
1.65
 
 
 
+16
22-Feb
20:45
Chaplin J / Thompson J-King K / O Brien D
1.5
 
2.45
 
 
 
+5
22-Feb
20:45
PSG Handball-Montpellier Ahb
1.14
16.5
6.5
59.5
1.75
2.0
+18
22-Feb
20:50
Hanfmann, Yannick-Brands, Daniel
2.05
 
1.7
 
 
 
+16