Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€549,713.92
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,718.46€
Roulette1,274.53€
Five Times Pay3,527.94€
BINGO1,221.28€
KENO2,428.65€
MP Roulette5,305.90€
Blackjack1,252.33€
Royal Poker3,926.93€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Live në vijim
International Clubs - Club Friendly Games
Ssv Jahn Regensburg - Sk Dynamo Ceske Budejovice2:1
International Clubs - Club Friendly Games
Sv Wehen Wiesbaden - 1. Fc Union Berlin1:1
Russia - KHL
Hc Barys Astana - Salavat Yulaev Ufa3:3
International - United League, Main Round 
Unics Kazan - CSKA Moskow16:00
International Clubs - Club Friendly Games 
FC Wurzburger Kickers - FC Vaduz16:00
Renditjet - Në vijim
Basti do të mbyllet në
16-Jan 16:00
United League 2016/17- Winner
Basti do të mbyllet në
16-Jan 17:00
Africa Cup of Nations 2017 - Top Goalscorer
Basti do të mbyllet në
16-Jan 17:00
Africa Cup of Nations 2017 - Winner
Basti do të mbyllet në
16-Jan 17:00
Africa Cup of Nations 2017 Group C - Winner
Basti do të mbyllet në
16-Jan 17:00
LKL League 2016/17 - Winner
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
16-Jan
16:00
FC Wurzburger Kickers-FC Vaduz
1.75
3.6
3.9
2.5
1.65
2.0
+99
16-Jan
16:00
Lokomotiv Moscow-Werder Bremen II
1.6
3.45
5.25
2.5
2.1
1.55
+93
16-Jan
16:00
Unics Kazan-CSKA Moskow
3.3
 
1.3
166.5
1.85
1.85
+44
16-Jan
16:00
Loko Yaroslavl-Mytishchinskie Atlanty
1.2
7.5
8.5
5.5
1.85
1.85
+39
16-Jan
16:00
Ghosh, Soumyajit-Bankosz, Michal
1.15
 
4.35
 
 
 
16-Jan
16:00
Afghanistan-United Arab Emirates
1.25
 
3.4
 
 
 
16-Jan
16:05
Ungur, Adrian-Langer, Nils
1.95
 
1.75
 
 
 
+8
16-Jan
16:30
Giresunspor-Gaziantep Bld Spor
1.85
3.3
4.2
2.5
1.9
1.7
+102