Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€562,885.76
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,309.48€
Roulette943.79€
Five Times Pay1,731.96€
BINGO1,249.81€
KENO3,294.92€
MP Roulette2,686.61€
Blackjack2,864.34€
Royal Poker2,439.46€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Club Friendly Games


Soccer - International Clubs - Club Friendly Games
1X2Σ+- 
24-Jun
10:00
FK Mlada Boleslav-FK Varnsdorf
1.4
4.45
6.0
2.5
1.6
2.1
+93
24-Jun
10:00
SK Slavia Prague-FK Viktoria Zizkov
1.25
6.0
7.25
2.5
1.5
2.35
+98
24-Jun
11:00
1 FC Slovacko-FC Vion Zlate Moravce
1.7
3.8
4.05
2.5
1.55
2.2
+94
24-Jun
11:00
MFK Karvina-Banik Ostrava
2.25
3.8
2.55
2.5
1.65
2.05
+98
24-Jun
12:00
FC Hradec Kralove-Bohemians 1905
2.55
3.75
2.25
2.5
1.65
2.05
+98
24-Jun
14:00
SC Viktoria Griesheim-SV Wehen Wiesbaden
13.5
9.25
1.09
2.5
1.16
4.25
+91
24-Jun
14:00
Slovan Liberec-FC Oberlausitz Neugersdorf
1.35
5.75
5.75
2.5
1.4
2.65
+92
24-Jun
15:00
Sportfreunde Lotte-SC Wiedenbruck
1.65
4.4
3.85
2.5
1.55
2.2
+93
24-Jun
15:00
Chemnitzer FC-Banik Sokolov
1.55
4.3
4.6
2.5
1.65
2.05
+92
24-Jun
15:30
MFK Frydek-Mistek-MFK Vitkovice
2.3
3.65
2.55
2.5
1.55
2.2
+94
24-Jun
17:00
Maccabi Tel Aviv-Spartak Trnava FC
1.6
3.85
4.9
2.5
1.55
2.2
+92
24-Jun
17:00
KVV Zelzate-Sporting Lokeren
19.0
15.5
1.02
2.5
1.03
7.75
+10
24-Jun
17:00
Cashpoint Scr Altach-FC St. Gallen
3.0
3.55
2.05
2.5
1.5
2.3
+98
24-Jun
17:00
Wisla Plock-Legia Warszawa
5.5
4.45
1.45
2.5
1.5
2.3
+97
24-Jun
17:00
Amkar Perm-Aluminij Kidricevo
1.35
5.25
6.25
2.5
1.5
2.3
+92
24-Jun
18:00
Traiskirchen Fcm-SK Rapid Wien
19.5
12.5
1.03
2.5
1.1
5.25
+90
24-Jun
18:00
Arka Gdynia-Apoel Nicosia
3.7
3.7
1.8
2.5
1.5
2.3
+93
24-Jun
18:00
FC Zenit ST Petersburg-Ludogorets Razgrad
1.75
3.55
4.05
2.5
1.6
2.15
+99
24-Jun
18:00
Ujpest FC-SV Ried
2.45
3.85
2.3
2.5
1.4
2.55
+93
24-Jun
18:00
SK Sturm Graz-CSKA Moscow
3.8
3.8
1.75
2.5
1.6
2.1
+99
24-Jun
19:00
KFC Vrasene-Kvrs Waasland SK Beveren
17.5
17.5
1.02
2.5
1.01
8.75
+10
25-Jun
09:00
FK Tambov-FK Tyumen
2.3
3.15
2.85
2.5
2.05
1.65
+94