Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€550,466.13
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,740.13€
Roulette1,715.35€
Five Times Pay3,913.60€
BINGO1,224.20€
KENO3,086.28€
MP Roulette5,563.06€
Blackjack1,328.40€
Royal Poker4,108.95€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Faqja:
Zgjedh sipas:
Data:

Floorball 25-Jan-2017


Floorball - Finland - Salibandyliiga
1X2Σ+- 
25-Jan
17:30
TPS-Classic Tampere
3.1
6.0
1.65
10.5
1.9
1.75
Floorball - Sweden - Svenska Superligan
1X2Σ+- 
25-Jan
18:30
Thorengruppen SK-AIK Innebandy
3.1
6.25
1.6
11.5
1.85
1.8
25-Jan
19:00
Hollvikens Ibf-Linkoping Ibk
3.25
6.25
1.6
10.5
1.95
1.7