Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€561,363.03
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,229.24€
Roulette5,644.62€
Five Times Pay1,187.07€
BINGO1,247.81€
KENO1,930.26€
MP Roulette2,565.92€
Blackjack2,534.86€
Royal Poker2,132.94€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Faqja:
Zgjedh sipas:
Data:

Handball 31-May-2017


Handball - Germany - Bundesliga
1X2Σ+- 
31-May
19:00
Fuchse Berlin-VfL Gummersbach
1.18
12
6.0
 
 
 
31-May
19:00
SC Dhfk Leipzig-SC Magdeburg
2.2
7.75
1.95
 
 
 
31-May
19:00
TBV Lemgo-HSG Wetzlar
1.85
7.75
2.3
 
 
 
31-May
19:00
Frisch Auf Göppingen-SG Flensburg-Handewitt
4.25
9.25
1.3
 
 
 
31-May
19:00
Bergischer HC-MT Melsungen
2.35
8.0
1.8
 
 
 
Handball - France - LNH Starligue
1X2Σ+- 
31-May
20:00
Selestat Alsace HB-US Creteil Handball
3.8
10.5
1.35
 
 
 
31-May
20:00
Usam Nimes-Chambery Savoie HB
1.8
8.0
2.45
 
 
 
31-May
20:00
Cesson Rennes Metropole HB-Montpellier Ahb
3.25
9.25
1.45
 
 
 
31-May
20:00
USM Saran HB-Dunkerque HB
1.85
8.25
2.3
 
 
 
31-May
20:00
US Ivry Handball-Toulouse Handball
1.7
8.75
2.55
 
 
 
Handball - Germany - Bundesliga
1X2Σ+- 
31-May
20:15
TSV Gwd Minden-TVB 1898 Stuttgart
1.7
8.75
2.55
 
 
 
31-May
20:15
HSC 2000 Coburg-TSV Hannover Burgdorf
3.75
8.75
1.4
 
 
 
31-May
20:45
Rhein Neckar Loewen-THW Kiel
1.4
8.75
3.75