Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€556,925.83
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,936.48€
Roulette2,502.90€
Five Times Pay1,614.59€
BINGO1,237.64€
KENO8,380.07€
MP Roulette1,926.26€
Blackjack2,009.23€
Royal Poker1,030.12€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Faqja:
Zgjedh sipas:
Data:

Tennis 26-Mar-2017


Tennis - Challenger - St. Brieuc, France, Qualifying
1X2Σ+-  
26-Mar
10:00
Guez, David-Draganja, Tomislav
1.05
 
7.75
 
 
 
+8
26-Mar
10:00
Draganja, Marin-Gautier, Alexis
2.45
 
1.5
 
 
 
+8
26-Mar
11:00
Junaid, Rameez-Nielsen, Frederik
4.0
 
1.2
 
 
 
+8
26-Mar
11:20
Desein, Niels-Ivanov, Vladimir
1.3
 
3.15
 
 
 
+8
26-Mar
12:40
Crepaldi, Erik-Vasilevski, Andrei
1.5
 
2.5
 
 
 
+8
26-Mar
15:50
Grenier, Hugo-Nys, Hugo
2.05
 
1.7
 
 
 
+8
Tennis - ATP - Miami, USA
1X2Σ+-  
26-Mar
17:00
Verdasco, Fernando-Nishikori, Kei
3.7
 
1.25
 
 
 
+16
26-Mar
17:00
Delbonis, Federico-Struff, Jan-Lennard
1.85
 
1.85
 
 
 
+16
Tennis - ATP - Miami, USA, Doubles
1X2Σ+-  
26-Mar
17:00
Lorenzi P / Sousa J-Murray J / Soares B
3.6
 
1.25
 
 
 
+5
Tennis - WTA - Miami, USA
1X2Σ+-  
26-Mar
17:00
Konta, Johanna-Parmentier, Pauline
1.22
 
3.8
 
 
 
+16
26-Mar
17:00
Goerges, Julia-Ozaki, Risa
1.35
 
2.95
 
 
 
+16
Tennis - ATP - Miami, USA
1X2Σ+-  
26-Mar
18:15
Donaldson, Jared-Raonic, Milos
6.25
 
1.09
 
 
 
+16
Tennis - WTA - Miami, USA, Doubles
1X2Σ+-  
26-Mar
18:15
Mattek-Sands B / Safarova L-Klepac A / Martinez Sanchez M J
1.18
 
4.3
 
 
 
+5
Tennis - ATP - Miami, USA
1X2Σ+-  
26-Mar
18:20
Mahut, Nicolas-Pella, Guido
1.7
 
2.05
 
 
 
+16
Tennis - WTA - Miami, USA, Doubles
1X2Σ+-  
26-Mar
18:20
Groenefeld A-L / Peschke K-Makarova E / Vesnina E
3.05
 
1.35
 
 
 
+5
Tennis - WTA - Miami, USA
1X2Σ+-  
26-Mar
19:00
Kerber, Angelique-Rogers, Shelby
1.18
 
4.2
 
 
 
+16
26-Mar
19:30
Peng, Shuai-Stosur, Samantha
1.45
 
2.55
 
 
 
+16
Tennis - ATP - Miami, USA
1X2Σ+-  
26-Mar
19:35
Paire, Benoit-Young, Donald
1.85
 
1.85
 
 
 
+16
Tennis - ATP - Miami, USA, Doubles
1X2Σ+-  
26-Mar
19:35
Muller G / Querrey S-Dodig I / Granollers M
2.0
 
1.7
 
 
 
+5
Tennis - WTA - Miami, USA
1X2Σ+-  
26-Mar
19:40
Townsend, Taylor-Kuznetsova, Svetlana
4.75
 
1.15
 
 
 
+16
26-Mar
20:15
Williams, Venus-Tig, Patricia Maria
1.16
 
4.6
 
 
 
+16
Tennis - ATP - Miami, USA
1X2Σ+-  
26-Mar
20:55
Chardy, Jeremy-Fognini, Fabio
1.95
 
1.75
 
 
 
+16
Tennis - ATP - Miami, USA, Doubles
1X2Σ+-  
26-Mar
20:55
Petzschner P / Peya A-Zverev A / Zverev M
1.85
 
1.85
 
 
 
+5
Tennis - WTA - Miami, USA
1X2Σ+-  
26-Mar
20:55
Arruabarrena-Vecino, Lara-Keys, Madison
6.25
 
1.09
 
 
 
+16
Tennis - ATP - Miami, USA
1X2Σ+-  
26-Mar
21:30
Nadal, Rafael-Kohlschreiber, Philipp
1.12
 
5.25
 
 
 
+16