Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€549,714.08
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,718.46€
Roulette1,274.56€
Five Times Pay3,527.98€
BINGO1,221.28€
KENO2,428.80€
MP Roulette5,305.98€
Blackjack1,252.35€
Royal Poker3,927.09€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Faqja:
Zgjedh sipas:
Data:

Ice Hockey 16-Jan-2017


Ice Hockey - Russia - MHL
1X2Σ+- 
16-Jan
16:00
Loko Yaroslavl-Mytishchinskie Atlanty
1.2
7.5
8.5
5.5
1.85
1.85
+39
Ice Hockey - Russia - VHL
1X2Σ+- 
16-Jan
16:30
HC Khimik Voskresensk-Ermak Angarsk
3.5
4.05
1.85
5.5
3.25
1.3
+39
Ice Hockey - Russia - KHL
1X2Σ+- 
16-Jan
17:00
Lokomotiv Yaroslavl-Lada Togliatti
1.35
5.5
6.5
5.5
2.75
1.4
+47
Ice Hockey - Russia - VHL
1X2Σ+- 
16-Jan
17:00
THC Tver-Sokol Krasnoyarsk
2.6
3.9
2.25
5.5
2.8
1.4
+39
16-Jan
17:00
Buran Voronezh-Rubin Tyumen
5.25
5.25
1.45
5.5
2.3
1.55
+39
16-Jan
17:00
HK Ryazan-Zauralye Kurgan
2.3
3.85
2.6
5.5
3.2
1.3
+39
Ice Hockey - International - MOL Liga
1X2Σ+-  
16-Jan
17:30
ASC Corona 2010 Brasov-MAC Budapest
2.5
4.6
2.2
5.5
1.45
2.6
+13
Ice Hockey - Russia - KHL
1X2Σ+- 
16-Jan
17:30
HC Dynamo Moscow-AK Bars Kazan
2.1
3.75
3.0
5.5
3.25
1.3
+47
Ice Hockey - Czech Republic - 1.Liga
1X2Σ+- 
16-Jan
18:00
HC Frydek Mistek-HC Dukla Jihlava
2.85
4.25
2.05
5.5
2.0
1.7
+39
Ice Hockey - International - MOL Liga
1X2Σ+-  
16-Jan
18:00
Ujpest Budapest-Dunaujvarosi Acelbikak
1.65
4.95
3.7
5.5
1.4
2.65
+13
Ice Hockey - Sweden - Hockey Allsvenskan
1X2Σ+- 
16-Jan
19:00
Almtuna IS-IF Bjorkloven
1.85
4.4
3.2
5.5
1.9
1.8
+47
16-Jan
19:00
VIK Vasteras HK-AIK IF
2.65
3.95
2.2
5.5
2.5
1.5
+47
16-Jan
19:00
IK Pantern-Tingsryds Aif
2.1
4.1
2.75
5.5
2.65
1.4
+47
16-Jan
19:00
Mora IK-Sodertalje SK
1.5
4.85
4.75
5.5
2.3
1.55
+47
16-Jan
19:00
Timra IK-HC Vita Hasten
1.95
4.05
3.1
5.5
2.9
1.35
+47
Ice Hockey - USA - AHL
1X2Σ+- 
16-Jan
19:00
Syracuse Crunch-Wilkes-Barre/scranton Penguins
2.7
3.65
2.3
5.5
1.9
1.8
+39
Ice Hockey - USA - NHL
1X2Σ+- 
16-Jan
19:00
Boston Bruins-New York Islanders
1.8
4.05
3.65
5.5
1.95
1.75
+46
16-Jan
19:00
Buffalo Sabres-Dallas Stars
2.55
3.75
2.4
5.5
1.9
1.8
+46
Ice Hockey - USA - AHL
1X2Σ+- 
16-Jan
19:05
Springfield Thunderbirds-Lehigh Valley Phantoms
2.6
3.7
2.35
5.5
2.0
1.7
+39
16-Jan
20:00
Rockford Icehogs-Grand Rapids Griffins
3.2
3.75
2.0
5.5
1.75
2.0
+39
Ice Hockey - USA - NHL
1X2Σ+- 
16-Jan
21:00
Detroit Red Wings-Montreal Canadiens
2.75
3.75
2.25
5.5
2.05
1.7
+46
Ice Hockey - USA - AHL
1X2Σ+- 
16-Jan
22:00
San Antonio Rampage-Texas Stars
2.35
3.7
2.6
5.5
1.65
2.15
+39
Ice Hockey - USA - NHL
1X2Σ+- 
16-Jan
22:00
Los Angeles Kings-Tampa Bay Lightning
2.05
3.75
3.05
5.5
2.2
1.6
+46
16-Jan
22:00
San Jose Sharks-Winnipeg Jets
1.85
3.85
3.5
5.5
2.15
1.6
+46
Ice Hockey - Canada - WHL
1X2Σ+- 
16-Jan
23:05
Everett Silvertips-Kelowna Rockets
2.05
4.25
2.85
5.5
1.65
2.1
+39