Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€549,713.92
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,718.46€
Roulette1,274.53€
Five Times Pay3,527.94€
BINGO1,221.28€
KENO2,428.65€
MP Roulette5,305.90€
Blackjack1,252.33€
Royal Poker3,926.93€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Faqja:
Zgjedh sipas:
Data:

Basketball 16-Jan-2017


Basketball - International - United League, Main Round
1X2Σ+- 
16-Jan
16:00
Unics Kazan-CSKA Moskow
3.3
 
1.3
166.5
1.85
1.85
+44
Basketball - Lithuania - LKL
1X2Σ+- 
16-Jan
17:00
Pieno Zvaigzdes-BC Zalgiris Kaunas
7.25
 
1.06
158.5
1.85
1.85
+43
Basketball - Israel - Super League
1X2Σ+- 
16-Jan
17:30
Maccabi Bazan Haifa-Maccabi Kiryat Gat
1.08
 
6.5
158.5
1.9
1.75
+44
16-Jan
17:40
Hapoel Unet Holon-Maccabi Tel-Aviv
2.15
 
1.6
163.5
1.8
1.9
+44
Basketball - Czech Republic - NBL
1X2Σ+- 
16-Jan
18:00
BK Orli Prostejov-BK Decin
3.0
 
1.35
154.5
1.8
1.85
+44
Basketball - Greece - Cup
1X2Σ+-  
16-Jan
18:00
Olympiacos Piraeus-Panathinaikos
1.45
 
2.55
147.5
1.75
1.95
+44
Basketball - International - Balkan League, Group A
1X2Σ+- 
16-Jan
19:00
KB Sigal Prishtina-KB Bashkimi
1.3
 
3.3
160.5
1.85
1.85
+44
Basketball - USA - NBA
1X2Σ+- 
16-Jan
20:00
Washington Wizards-Portland Trail Blazers
1.5
 
2.35
219.5
1.85
1.85
+37
Basketball - France - Pro A
1X2Σ+- 
16-Jan
20:30
Gravelines Grand Fort Bcm-Le Portel
1.2
 
3.95
149.5
1.85
1.8
+44
Basketball - USA - NBA
1X2Σ+- 
16-Jan
21:30
Milwaukee Bucks-Philadelphia 76ers
1.3
 
3.15
206.5
1.85
1.85
+37
16-Jan
22:00
Indiana Pacers-New Orleans Pelicans
1.4
 
2.75
213.5
1.8
1.85
+37
Basketball - Brazil - NBB
1X2Σ+- 
16-Jan
22:30
Macae Basquete-Vasco DA Gama
1.85
 
1.85
150.5
2.0
1.7
+44