Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€553,380.32
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,802.75€
Roulette1,525.36€
Five Times Pay5,412.64€
BINGO1,230.12€
KENO5,118.18€
MP Roulette6,467.50€
Blackjack1,740.92€
Royal Poker4,627.24€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Faqja:
Zgjedh sipas:
Data:

Soccer 22-Feb-2017


Soccer - England Amateur - Isthmian Football League, Premier DivisionJo Singl
1X2Σ+- 
22-Feb
20:45
Leatherhead FC-AFC Sudbury
2.25
3.5
2.7
2.5
1.55
2.2
+35
Soccer - International Clubs - UEFA Champions League, Knockout stage
1X2Σ+-  
22-Feb
20:45
FC Porto-Juventus Turin
2.9
2.9
2.7
2.5
2.6
1.4
+144
22-Feb
20:45
FC Sevilla-Leicester City
1.35
5
8.5
2.5
1.6
2.1
+142
Soccer - Scotland - Scottish Cup
1X2Σ+-  
22-Feb
20:45
Hibernian FC-Heart of Midlothian
2.35
3.2
2.85
2.5
2.0
1.65
+107
Soccer - Brazil - Paulista, Serie A1
1X2Σ+- 
22-Feb
21:00
Red Bull Brasil SP-Novorizontino SP
2.25
3.1
3.0
2.5
2.0
1.65
+94
22-Feb
21:00
SAO Bernardo FC SP-Mirassol SP
2.6
3.15
2.55
2.5
1.9
1.7
+94
Soccer - England - Championship
1X2Σ+- 
22-Feb
21:00
Bristol City-Fulham FC
2.75
3.3
2.45
2.5
1.7
2.0
+104
Soccer - Colombia - Primera A, Apertura
1X2Σ+- 
22-Feb
21:15
Atletico Huila-Atletico Bucaramanga
2.2
3.0
3.2
2.5
2.2
1.55
+99
Soccer - Peru - Primera Division, Verano, Group B
1X2Σ+- 
22-Feb
21:30
Comerciantes Unidos-Alianza Lima
1.95
3.25
3.65
2.5
2.0
1.65
+99
22-Feb
21:30
UTC De Cajamarca-Deportivo Municipal
1.7
3.4
4.45
2.5
2.0
1.65
+99
Soccer - El Salvador - Primera Division, Clausura
1X2Σ+- 
22-Feb
22:30
CD Dragon-Santa Tecla FC
3.15
3.3
2.1
2.5
1.75
1.9
+94
Soccer - USA - Carolina Challenge Cup
1X2Σ+- 
22-Feb
23:00
Charleston Battery-Columbus Crew
3.7
3.5
1.85
2.5
1.7
1.9
+35
Soccer - Bolivia - Liga Profesional Boliviano, Apertura
1X2Σ+- 
22-Feb
23:15
San Jose Oruro-Club Bamin Real Potosi
1.7
3.65
4.2
2.5
1.65
2.05
+94
Soccer - Brazil - Catarinense, Serie A, Championship Round
1X2Σ+-  
22-Feb
23:30
Internacional De Lages SC-Joinville SC
2.5
3.15
2.6
2.5
2.05
1.6
+94
Soccer - Brazil - Copa do Brasil
1X2Σ+-  
22-Feb
23:30
Vitoria BA-Bragantino SP
1.3
4.65
8.0
2.5
1.6
2.05
+93
22-Feb
23:30
Portuguesa SP-Boavista RJ
2.45
3.15
2.7
2.5
2.05
1.6
+94
22-Feb
23:30
Criciuma SC-Altos PI
1.7
3.65
4.1
2.5
1.65
2.0
+93
Soccer - Brazil - Copa do Nordeste, Group C
1X2Σ+- 
22-Feb
23:30
Juazierense BA-Sampaio Correa MA
2.55
3.25
2.5
2.5
1.85
1.75
+35
Soccer - Brazil - Paulista, Serie A1
1X2Σ+- 
22-Feb
23:30
Atletico Linense SP-Ponte Preta SP
3.6
3.25
1.95
2.5
1.9
1.7
+94
22-Feb
23:30
Ferroviaria SP-Santo Andre SP
1.9
3.15
3.95
2.5
2.2
1.55
+94
22-Feb
23:30
Botafogo SP-Gremio Osasco Audax SP
2.3
3.0
2.95
2.5
2.15
1.55
+94
Soccer - Brazil - Primeira Liga do Brasil, Group II
1X2Σ+- 
22-Feb
23:30
Ceara CE-Flamengo RJ
2.15
3.2
3.1
2.5
1.95
1.7
+94
Soccer - International Youth - U20 CONCACAF Championship, Group C
1X2Σ+- 
22-Feb
23:30
EL Salvador-Bermuda
1.25
5.25
10.0
2.5
1.6
2.1
+93