Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€559,587.90
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,074.88€
Roulette4,372.76€
Five Times Pay567.12€
BINGO1,243.16€
KENO484.65€
MP Roulette2,347.88€
Blackjack2,259.34€
Royal Poker1,541.30€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Faqja:
Zgjedh sipas:
Data:

Oferta e sporteve 30-Apr-2017


Soccer - Australia - Brisbane Premier League
1X2Σ+- 
30-Apr
07:15
Ipswich Knights-Peninsula Power FC
4.5
4.45
1.55
2.5
1.25
3.25
+35
Aussie rules - Australia - AFL
1X2Σ+- 
30-Apr
07:20
Geelong Cats-Collingwood Magpies
1.25
 
3.45
 
 
 
Soccer - Australia - NPL, South Australia
1X2Σ+- 
30-Apr
07:30
Metro Stars-Adelaide Blue Eagles
1.75
3.95
3.55
2.5
1.35
2.75
+35
Soccer - Australia - NPL, New South Wales
1X2Σ+- 
30-Apr
08:00
Sydney United-Parramatta FC
1.25
5.5
8.0
2.5
1.3
2.95
+35
Soccer - Australia - NPL, Victoria
1X2Σ+- 
30-Apr
08:00
South Melbourne-Pascoe Vale
1.85
3.65
3.6
2.5
1.55
2.15
+35
Soccer - Japan - J.League
1X2Σ+- 
30-Apr
08:00
FC Tokyo-Sanfrecce Hiroshima
2.1
3.3
3.4
2.5
1.8
1.9
+102
30-Apr
08:00
Jubilo Iwata-Consadole Sapporo
2.2
3.2
3.2
2.5
1.95
1.75
+102
30-Apr
08:00
Omiya Ardija-Urawa Red Diamonds
7.5
4.5
1.4
2.5
1.65
2.15
+102
Soccer - Japan - J.League 3
1X2Σ+- 
30-Apr
08:00
Giravanz Kitakyushu-Yscc Yokohama
1.45
4.1
6.25
2.5
1.75
1.85
+35
Soccer - South Korea - K-League Challenge
1X2Σ+- 
30-Apr
08:00
Suwon FC-Daejeon Citizen FC
1.9
3.35
3.7
2.5
1.85
1.8
+94
30-Apr
08:00
Bucheon FC 1995-Gyeongnam FC
2.4
3.1
2.75
2.5
2.1
1.6
+94
Soccer - South Korea - K-League Classic
1X2Σ+- 
30-Apr
08:00
Daegu FC-FC Seoul
3.2
3.15
2.2
2.5
2.1
1.65
+94
30-Apr
08:00
Gwangju FC-Jeonbuk Hyundai Motors
4.85
3.3
1.7
2.5
2.25
1.55
+94
30-Apr
08:00
Jeju United-Suwon Samsung Bluewings
2.05
3.3
3.4
2.5
1.85
1.8
+94
Basketball - Japan - B.League
1X2Σ+- 
30-Apr
08:00
Sunrockers Tokyo-Toyama Grouses
1.12
 
5.5
152.5
1.85
1.8
+37
30-Apr
08:00
Aisin Seahorses Mikawa-Osaka Evessa
1.22
 
3.9
151.5
1.85
1.8
+37
Rugby - Rugby League - NRL
1X2Σ+- 
30-Apr
08:00
ST George Illawarra Dragons-Melbourne Storm
2.75
23.0
1.45
35.5
1.8
1.8
+11
Badminton - International - Asia Championships 2017, Mixed Doubles
1X2Σ+-  
30-Apr
08:00
Dechapol P / Taerattanachai S-LU K / Huang Y
3.2
 
1.25
 
 
 
+8
Rugby - Rugby Union - Super Rugby
1X2Σ+- 
30-Apr
08:05
Brumbies-Blues
2.45
19.5
1.55
53.5
1.85
1.8
+38
Badminton - International - Asia Championships 2017, Women Doubles
1X2Σ+-  
30-Apr
08:20
Matsutomo M / Takahashi A-KIM H R / Yoo H W
1.1
 
5.0
 
 
 
+8
Aussie rules - Australia - AFL
1X2Σ+- 
30-Apr
08:40
Adelaide Crows-Richmond Tigers
1.14
 
4.65
 
 
 
Badminton - International - Asia Championships 2017
1X2Σ+-  
30-Apr
08:40
Lin, Dan-Chen, Long
1.6
 
2.1
 
 
 
+8
Soccer - Australia - NPL, New South Wales
1X2Σ+- 
30-Apr
08:45
Apia Leichhardt Tigers-Sydney Olympic FC
1.9
3.8
3.3
2.5
1.4
2.5
+35
Soccer - Australia - A-League, Playoffs
1X2Σ+-  
30-Apr
09:00
Melbourne Victory FC-Brisbane Roar FC
1.8
3.7
4
2.5
1.55
2.2
+109
Soccer - Australia - NPL, New South Wales
1X2Σ+- 
30-Apr
09:00
Hakoah Sydney City East FC-Sydney FC Youth
2.0
3.85
2.9
2.5
1.3
3.0
+35
Soccer - Australia - NPL, Western Australia
1X2Σ+- 
30-Apr
09:00
Stirling Lions SC-Balcatta FC
1.65
4.0
4.0
2.5
1.4
2.55
+35
Soccer - Hong Kong - FA Cup
1X2Σ+-  
30-Apr
09:00
South China Athletic Association-Eastern Sports Club
5.75
4.8
1.4
2.5
1.25
3.15
+98
Soccer - Japan - J.League
1X2Σ+- 
30-Apr
09:00
Vissel Kobe-Ventforet Kofu
1.65
3.6
5.5
2.5
2.1
1.65
+102
30-Apr
09:00
Kashima Antlers-Sagan Tosu
1.65
3.6
5.5
2.5
1.95
1.75
+102
Badminton - International - Asia Championships 2017, Women
1X2Σ+-  
30-Apr
09:00
Tai, Tzu Ying-Yamaguchi, Akane
1.25
 
3.2
 
 
 
+8
Badminton - International - Asia Championships 2017, Doubles
1X2Σ+-  
30-Apr
09:20
Junhui L / Yuchen L-Huang K / Wang Y
1.3
 
3.05
 
 
 
+8
Soccer - China - China League 1
1X2Σ+- 
30-Apr
09:30
Beijing Renhe-Zhejiang Yiteng
1.3
4.65
7.75
2.5
1.65
2.05
+94
Soccer - China - China League 2, North
1X2Σ+- 
30-Apr
09:30
Dalian Boyang-Shenyang Dongjin
1.35
4.65
7.0
2.5
1.5
2.3
+35
Soccer - Indonesia - Liga 1
1X2Σ+- 
30-Apr
10:00
Persela Lamongan-Bali United Pusam
1.75
3.55
4.1
2.5
1.75
1.9
+94
Soccer - Japan - J.League
1X2Σ+- 
30-Apr
10:00
Yokohama F Marinos-Gamba Osaka
2.4
3.3
2.8
2.5
1.8
1.9
+102
Soccer - Japan - J.League 3
1X2Σ+- 
30-Apr
10:00
FC Ryukyu-Blaublitz Akita
2.55
3.15
2.55
2.5
1.95
1.7
+35
Soccer - Romania - Liga 2
1X2Σ+- 
30-Apr
10:00
Juventus Colentina-CS Balotesti
1.18
6.0
12.5
2.5
1.45
2.55
+94
Soccer - Russia - PFL, East
1X2Σ+- 
30-Apr
10:00
FK Chita-Dynamo Barnaul
1.9
3.3
3.65
2.5
2.1
1.6
+35
30-Apr
10:00
Zenit Irkutsk-FC Irtysh Omsk
3.1
3.2
2.15
2.5
1.95
1.7
+35
Soccer - South Korea - K-League Challenge
1X2Σ+- 
30-Apr
10:00
Seoul E-Land FC-Asan Mugunghwa FC
2.7
3.05
2.5
2.5
2.25
1.55
+94
Soccer - South Korea - K-League Classic
1X2Σ+- 
30-Apr
10:00
Incheon United FC-Ulsan Hyundai
3.3
3.05
2.2
2.5
2.2
1.55
+94
Basketball - South Korea - KBL, Playoffs
1X2Σ+-  
30-Apr
10:00
Anyang Kgc-Samsung Thunders
1.6
 
2.2
162.5
1.9
1.75
+37
Tennis - Challenger - Ostrava, Czech Republic, Qualifying
1X2Σ+-  
30-Apr
10:00
Ofner, Sebastian-Gengel, Marek
1.35
 
2.95
 
 
 
+8
30-Apr
10:00
Nagal, Sumit-Dima, Dragos
1.7
 
2.0
 
 
 
+8
Tennis - WTA - Prague, Czech Republic, Qualifying
1X2Σ+-  
30-Apr
10:00
Sramkova, Rebecca-Haddad Maia, Beatriz
2.15
 
1.65
 
 
 
+16
30-Apr
10:00
Vekic, Donna-Lottner, Antonia
1.6
 
2.2
 
 
 
+16
30-Apr
10:00
Vikhlyantseva, Natalia-Smitkova, Tereza
1.45
 
2.55
 
 
 
+16
Volleyball - International - U19 European Championship, Placement Matches
1X2Σ+-  
30-Apr
10:00
Finland-Belgium
2.6
 
1.4
 
 
 
+14
Soccer - Czech Republic - CFL
1X2Σ+- 
30-Apr
10:15
SK Prevysov-FK Tachov
2.1
3.65
2.85
2.5
1.6
2.1
+94
30-Apr
10:15
FK Mas Taborsko II-MFK Chrudim
4.6
4.25
1.55
2.5
1.4
2.55
+94