Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€559,310.60
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,048.29€
Roulette4,129.39€
Five Times Pay506.77€
BINGO1,243.02€
KENO5,034.85€
MP Roulette2,276.94€
Blackjack2,238.14€
Royal Poker1,439.49€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Faqja:
Zgjedh sipas:
Data:

Oferta e sporteve 26-Apr-2017


Tennis - ATP - Budapest, Hungary, Doubles
1X2Σ+-  
26-Apr
17:50
Balazs A / Borsos G-Baker B / Mektic N
3.4
 
1.25
 
 
 
+5
Tennis - ATP - Barcelona, Spain
1X2Σ+-  
26-Apr
17:55
Ramos Vinolas, Albert-Ruud, Casper
1.3
 
3.2
 
 
 
+16
Soccer - Austria - OFB Cup
1X2Σ+-  
26-Apr
18:00
FC Admira Wacker Modling-Red Bull Salzburg
7.5
4.5
1.35
2.5
1.65
2.0
+106
Soccer - Croatia - 1. HNL
1X2Σ+- 
26-Apr
18:00
Inter Zapresic-HNK Cibalia Vinkovci
1.7
3.4
4.7
2.5
2.25
1.55
+98
Soccer - Egypt - Premier League
1X2Σ+- 
26-Apr
18:00
AL Ittihad AL Sakandary-Talaea EL Gaish
1.8
3.0
4.65
2.5
2.6
1.4
+94
Soccer - Estonia - Esiliiga
1X2Σ+- 
26-Apr
18:00
Tallinna FC Levadia U21-Tallinna FC Flora U21
3.75
4.3
1.65
2.5
1.3
3.15
+99
26-Apr
18:00
Rakvere JK Tarvas-FC Elva
1.22
6.0
8.25
2.5
1.22
3.5
+99
26-Apr
18:00
Tartu JK Welco Elekter-JK Tallinna Kalev
3.6
4.25
1.7
2.5
1.3
3.0
+99
Soccer - Georgia - Cup
1X2Σ+-  
26-Apr
18:00
FC Torpedo Kutaisi-FC Samtredia
1.95
3.25
3.6
2.5
1.95
1.7
+40
Soccer - Germany Amateur - Regionalliga Northeast
1X2Σ+- 
26-Apr
18:00
Berliner AK 07-BFC Dynamo
1.85
3.7
3.4
2.5
1.45
2.4
+99
Soccer - Greece - Greece Cup, Knockout stage
1X2Σ+-  
26-Apr
18:00
AEK Athen-Olympiacos Piraeus
2.4
3.2
2.8
2.5
2.0
1.7
+107
Soccer - Hungary - Magyar Kupa
1X2Σ+-  
26-Apr
18:00
Ferencvarosi TC-Budafoki Mte
1.2
5.75
11.5
2.5
1.4
2.55
+101
Soccer - Norway - NM Cup
1X2Σ+-  
26-Apr
18:00
FK Tonsberg-FK Arendal
6.75
5.75
1.3
2.5
1.22
3.7
+97
26-Apr
18:00
Grorud IL-Follo
1.5
4.55
4.9
2.5
1.35
2.95
+99
26-Apr
18:00
Holmlia-Stabaek
25.0
13
1.03
2.5
1.12
5.0
+81
26-Apr
18:00
Trott IL-Asane Fotball
10.5
7.5
1.16
2.5
1.18
4.05
+97
26-Apr
18:00
Traeff-Ranheim
11
6.75
1.18
2.5
1.25
3.55
+97
26-Apr
18:00
Redalen-Raufoss IL
7.0
5.75
1.3
2.5
1.22
3.75
+98
26-Apr
18:00
Sola-Vard Haugesund
3.95
4.05
1.7
2.5
1.4
2.6
+99
26-Apr
18:00
Vestfossen-Mjondalen
6.75
6.25
1.3
2.5
1.15
4.5
+98
26-Apr
18:00
Donn-Jerv
13.5
7.75
1.14
2.5
1.16
4.35
+96
26-Apr
18:00
Flekkeroy-Vindbjart
3.2
4.5
1.8
2.5
1.25
3.45
+99
26-Apr
18:00
Moss FK-Sprint/Jeloy
1.3
5.75
7.25
2.5
1.22
3.6
+98
26-Apr
18:00
Lorenskog-Strommen IF
6.75
5.75
1.3
2.5
1.25
3.55
+97
26-Apr
18:00
Bjarg-Fana
8.25
6.75
1.22
2.5
1.18
4.05
+97
26-Apr
18:00
Flisa-Elverum
10.0
6.5
1.2
2.5
1.25
3.45
+97
26-Apr
18:00
Skjetten-Lillestrom SK
23.0
14.5
1.02
2.5
1.1
5.5
+80
26-Apr
18:00
Bryne FK-IL Brodd
1.1
9.25
14.5
2.5
1.2
3.95
+96
26-Apr
18:00
HEI IL-Odds BK
22.0
17.5
1.01
2.5
1.03
8.5
+76
26-Apr
18:00
Assiden IF-Stromsgodset IF
24.0
17.5
1.01
2.5
1.03
8.5
+73
26-Apr
18:00
Alta IF-Senja
1.22
6.25
9.0
2.5
1.25
3.45
+98
26-Apr
18:00
Holmen-Asker
5.5
5.0
1.4
2.5
1.35
2.95
+99
26-Apr
18:00
Lura-Sandnes Ulf
21
9.75
1.07
2.5
1.2
3.8
+93
26-Apr
18:00
Stord-Lysekloster
4.35
4.5
1.55
2.5
1.3
3.2
+99
26-Apr
18:00
Austevoll-SK Brann
24.0
17.0
1.01
2.5
1.03
8.25
+76
26-Apr
18:00
FK Gjovik-Lyn-Brumunddal
10.0
6.25
1.2
2.5
1.3
3.2
+98
26-Apr
18:00
Krakeroy-Fredrikstad FK
12
7.0
1.16
2.5
1.25
3.55
+97
26-Apr
18:00
MO IL-Mosjoen IL
2.05
4.45
2.65
2.5
1.25
3.35
+99
26-Apr
18:00
Kvik Halden FK-Ostsiden IL
1.3
6.0
6.5
2.5
1.25
3.55
+98
26-Apr
18:00
Fjora FK-Sogndal Fotball
17.0
8.75
1.09
2.5
1.2
4.0
+96
26-Apr
18:00
Kjelsas-Frigg
1.7
4.05
4.0
2.5
1.5
2.4
+99
26-Apr
18:00
Bjornevatn IL-Tromso IL
23.0
15.0
1.02
2.5
1.12
5.25
+77
26-Apr
18:00
Tillerbyen FK-Byasen
3.1
4.15
1.9
2.5
1.25
3.3
+99
26-Apr
18:00
OS-Nest-Sotra
6.75
6.0
1.3
2.5
1.22
3.75
+98
26-Apr
18:00
Strindheim-Rosenborg BK
36.0
14.5
1.01
2.5
1.02
9.0
+73
26-Apr
18:00
Flint-Sandefjord Fotball
24.0
13.5
1.03
2.5
1.12
5.25
+81
26-Apr
18:00
Halsen IF-Notodden
6.5
5.5
1.35
2.5
1.2
3.9
+98
26-Apr
18:00
Staal Jorpeland IL-Egersund IK
4.65
4.9
1.5
2.5
1.25
3.55
+99
26-Apr
18:00
Steinkjer-Levanger
10
7.25
1.18
2.5
1.22
3.8
+97
26-Apr
18:00
Fauske/Sprint-Bodo/Glimt
22.0
13.0
1.03
2.5
1.12
5.0
+82