Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€553,379.83
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,802.73€
Roulette1,524.74€
Five Times Pay5,412.49€
BINGO1,230.12€
KENO5,117.84€
MP Roulette6,467.50€
Blackjack1,740.89€
Royal Poker4,627.24€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Ice Hockey - Slovakia


Ice Hockey - Slovakia - 1.Liga, Playoffs
1X2Σ+-  
24-Feb
18:00
HC 07 Detva-HK Dukla Michalovce
2.2
4.65
2.4
 
 
 
24-Feb
18:00
HC Presov 07-HK 36 Skalica
1.25
7.0
6.75
 
 
 
Ice Hockey - Slovakia - Extraliga
1X2Σ+- 
24-Feb
17:00
Liptovsky Mikulas-HC Kosice
3.75
4.75
1.65
5.5
1.8
1.9
+39
24-Feb
17:30
HC 05 Banska Bystrica-HK Skp Poprad
1.45
5.5
5.0
5.5
1.95
1.75
+39
24-Feb
18:00
Dukla Trencin-Mshk Skp Zilina
1.9
4.3
3.1
5.5
2.0
1.7
+39
24-Feb
18:00
HC Nove Zamky-HKM Nitra
3.0
4.45
1.9
5.5
1.85
1.85
+39
24-Feb
18:00
MHC Mountfield Martin-HKM AS Zvolen
2.15
4.3
2.65
5.5
2.0
1.7
+39