Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€562,885.67
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,309.48€
Roulette943.79€
Five Times Pay1,731.87€
BINGO1,249.81€
KENO3,294.76€
MP Roulette2,686.61€
Blackjack2,864.34€
Royal Poker2,439.45€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Football - Canada


Football - Canada - CFL
1X2Σ+- 
24-Jun
01:30
Ottawa Redblacks-Calgary Stampeders
2.65
 
1.4
55.5
1.8
1.8
25-Jun
04:00
British Columbia Lions-Edmonton Eskimos
1.5
 
2.35
59.5
1.85
1.8
25-Jun
22:00
Toronto Argonauts-Hamilton Tiger-Cats
2.25
 
1.5
55.5
1.85
1.8