Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€562,885.45
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,309.48€
Roulette943.78€
Five Times Pay1,731.72€
BINGO1,249.81€
KENO3,294.60€
MP Roulette2,686.61€
Blackjack2,864.34€
Royal Poker2,439.17€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Belarus


Soccer - Belarus - Pervaya Liga
1X2Σ+- 
24-Jun
13:00
Energetik Bgu-Khimik Svetlogorsk
1.7
3.6
4.45
2.5
1.9
1.75
+94
24-Jun
16:00
FC Orsha-FC Lida
1.65
3.95
4.3
2.5
1.75
1.9
+94
24-Jun
16:00
FC Slonim-FC Smolevichi-Sti
3.55
3.55
1.85
2.5
1.8
1.8
+94
24-Jun
16:00
FC Smorgon-Torpedo Minsk
3.05
3.35
2.1
2.5
1.75
1.9
+94
24-Jun
17:00
FC Baranovichi-Lokomotiv Gomel
3.3
3.35
2.0
2.5
1.8
1.8
+94
24-Jun
17:00
FC Granit Mikashevichi-FC Osipovichi
1.65
3.85
4.4
2.5
1.7
1.95
+94
24-Jun
18:00
Luch Minsk-Belshina Bobruisk
1.8
3.6
3.65
2.5
1.6
2.1
+94
Soccer - Belarus - Vysshaya League
1X2Σ+- 
24-Jun
16:00
Krumkachy Minsk-Dinamo Minsk
9.75
5.0
1.25
2.5
2.05
1.65
+98
24-Jun
17:00
Torpedo Belaz Zhodino-Shakhter Soligorsk
3.35
3.05
2.1
2.5
2.1
1.6
+99
24-Jun
18:00
FC Gomel-FC Minsk
1.65
3.75
4.55
2.5
2.15
1.6
+98
25-Jun
17:00
FC Vitebsk-FC Slutsk
2.1
3.05
3.35
2.5
2.45
1.45
+99
25-Jun
18:00
FC Gorodeya-FC Dinamo Brest
2.55
3.05
2.65
2.5
2.4
1.45
+99
25-Jun
19:00
Neman Grodno-BATE Borisov
5.25
3.85
1.55
2.5
2.05
1.65
+98
26-Jun
17:30
Naftan Novopolotsk-Slavia Mozyr
2.5
3.25
2.55
2.5
2.15
1.55
+99