Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€557,111.32
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,941.30€
Roulette2,587.00€
Five Times Pay1,676.60€
BINGO1,237.78€
KENO8,740.94€
MP Roulette1,945.74€
Blackjack2,025.62€
Royal Poker1,050.24€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Rugby - Rugby Union


Rugby - Rugby Union - European Rugby Champions Cup, Knockout Stage
1X2Σ+-  
01-Apr
16:15
Leinster-Wasps
1.5
19.5
2.65
 
 
 
+18
01-Apr
18:45
Munster-Stade Toulousain
1.25
20.0
3.8
 
 
 
+18
02-Apr
14:00
Saracens-Glasgow Warriors
1.12
28.0
5.75
 
 
 
+18
02-Apr
16:15
ASM Clermont Auvergne-RC Toulon
1.3
20.0
3.55
 
 
 
+18
Rugby - Rugby Union - Super Rugby
1X2Σ+- 
31-Mar
08:35
Highlanders-Melbourne Rebels
1.04
54.0
8.25
 
 
 
+15
01-Apr
06:15
Blues-Western Force
1.07
38.0
7.0
 
 
 
+15
01-Apr
08:35
Waikato Chiefs-Bulls
1.06
42.0
7.5
 
 
 
+15
01-Apr
10:45
Reds-Hurricanes
6.0
31.0
1.1
 
 
 
+16
01-Apr
15:05
Stormers-Cheetahs
1.2
23.0
4.4
 
 
 
+13
01-Apr
17:15
Lions-Sharks
1.25
22.0
4.0
 
 
 
+16
02-Apr
08:05
Waratahs-Crusaders
3.45
21.0
1.3
 
 
 
+13