Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€562,885.09
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,309.48€
Roulette943.43€
Five Times Pay1,731.58€
BINGO1,249.81€
KENO3,294.46€
MP Roulette2,686.61€
Blackjack2,864.33€
Royal Poker2,438.93€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Denmark


Soccer - Denmark - Superligaen
1X2Σ+- 
14-Jul
18:00
Aarhus GF-AC Horsens
1.75
3.55
4.4
2.5
1.85
1.85
+102
15-Jul
16:00
FC Copenhagen-Aalborg BK
1.35
4.65
7.75
2.5
1.65
2.1
+101
15-Jul
18:30
Sonderjyske-Randers FC
2.55
3.35
2.55
2.5
1.95
1.75
+102
16-Jul
14:00
Lyngby BK-Silkeborg IF
2.05
3.35
3.35
2.5
1.9
1.8
+102
16-Jul
16:00
Hobro IK-FC Helsingor
1.9
3.35
3.85
2.5
1.9
1.8
+102
16-Jul
18:00
Brondby IF-FC Midtjylland
1.95
3.35
3.65
2.5
1.75
1.95
+102
17-Jul
19:00
Odense BK-FC Nordsjaelland
2.2
3.3
3.1
2.5
1.9
1.8
+102