Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€553,379.92
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,802.75€
Roulette1,524.83€
Five Times Pay5,412.56€
BINGO1,230.12€
KENO5,117.84€
MP Roulette6,467.50€
Blackjack1,740.90€
Royal Poker4,627.24€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Handball - International


Handball - International - Champions League, Group A
1X2Σ+- 
25-Feb
17:00
MKB Veszprem KC-Orlen Wisla Plock
1.12
17.5
6.75
 
 
 
25-Feb
17:30
THW Kiel-Bjerringbro-Silkeborg
1.04
24.0
10.5
 
 
 
25-Feb
20:00
PSG Handball-Kadetten Schaffhausen
1.01
28.0
14.0
 
 
 
26-Feb
19:30
FC Barcelona-SG Flensburg-Handewitt
1.4
10.5
3.4
 
 
 
Handball - International - Champions League, Group B
1X2Σ+- 
25-Feb
17:30
HC Vardar-Skopje-Celje Pivovarna Lasko
1.07
21.0
8.5
 
 
 
25-Feb
20:00
HC Prvo Plinarsko Drustvo Zagreb-IFK Kristianstad
1.25
13
4.6
 
 
 
26-Feb
18:00
KS Vive Tauron Kielce-SC Pick Szeged
1.3
11.0
4.2
 
 
 
Handball - International - Champions League, Women, Main Round, Group 1
1X2Σ+- 
25-Feb
15:00
Astrakhanochka Astrakhan-Thuringer HC
5.0
14.5
1.2
 
 
 
25-Feb
15:00
FTC-Metz Handball
1.35
11.5
3.75
 
 
 
26-Feb
17:30
WHC Vardar Scbt-Buducnost
1.4
10.5
3.45
 
 
 
Handball - International - Champions League, Women, Main Round, Group 2
1X2Σ+- 
25-Feb
17:00
Larvik HK-CSM Bucuresti
2.05
9.0
2.0
 
 
 
25-Feb
19:15
RK Krim Mercator-Gyori Audi Eto KC
11
27.0
1.03
 
 
 
26-Feb
16:50
Team Esbjerg-FC Midtjylland
3.25
10.5
1.45
 
 
 
Handball - International - WHIL
1X2Σ+- 
23-Feb
18:00
Banik Most-Slavia Prague
1.3
10.5
4.4