Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€556,925.85
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,936.48€
Roulette2,502.90€
Five Times Pay1,614.59€
BINGO1,237.64€
KENO8,380.14€
MP Roulette1,926.26€
Blackjack2,009.23€
Royal Poker1,030.12€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - France


Soccer - France - Coupe de France
1X2Σ+-  
04-Apr
18:00
Frejus Saint-Raphael FC-EA Guingamp
7.75
4.0
1.4
 
 
 
04-Apr
21:00
AS Monaco-OSC Lille
1.4
4.0
7.75
 
 
 
05-Apr
18:30
SCO Angers-FC Girondins Bordeaux
2.5
3.05
2.65
 
 
 
05-Apr
21:05
US Avranches-Paris Saint Germain
21.0
7.75
1.08
 
 
 
Soccer - France - Coupe de la Ligue
1X2Σ+-  
01-Apr
21:00
AS Monaco-Paris Saint Germain
3.65
3.55
1.9
2.5
1.65
2.05
+102
Soccer - France - Division 1 Feminines
1X2Σ+- 
26-Mar
12:00
Girondins Bordeaux-Metz FC
1.8
3.65
3.65
2.5
1.75
1.85
+94
26-Mar
15:00
Albi Asptt-HSC Montpellier
11
7.5
1.15
2.5
1.35
2.65
+93
26-Mar
15:00
Paris Saint Germain-Soyaux Asj
1.07
9.5
17.5
2.5
1.25
3.3
+92
26-Mar
15:00
FCF Juvisy-Essonne-AS Saint Etienne
1.3
4.9
7.75
2.5
1.5
2.25
+93
26-Mar
15:00
Olympique Marseille-EA Guingamp
1.65
3.9
4.3
2.5
1.5
2.25
+94
26-Mar
16:00
Olympique Lyon-Rodez Aveyron
1.02
14.5
21.0
2.5
1.12
4.7
+91
Soccer - France - Ligue 1
1X2Σ+- 
31-Mar
19:00
EA Guingamp-AS Nancy Lorraine
1.9
3.3
4.2
2.5
2.2
1.55
+104
01-Apr
17:00
Olympique Marseille-Dijon Fco
1.4
4.65
6.75
2.5
1.45
2.45
+136
01-Apr
19:00
SC Bastia-OSC Lille
3.3
3.0
2.3
2.5
2.5
1.45
+138
02-Apr
15:00
FC Stade Rennes-Olympique Lyonnais
4.3
3.7
1.75
2.5
1.6
2.15
+137
02-Apr
17:00
HSC Montpellier-FC Toulouse
2.1
3.2
3.6
2.5
1.95
1.75
+137
02-Apr
17:00
FC Nantes-Angers Sco
2.1
3.1
3.75
2.5
2.35
1.5
+142
02-Apr
17:00
FC Lorient-SM Caen
2.2
3.25
3.2
2.5
1.8
1.85
+136
02-Apr
21:00
OGC Nice-FC Girondins Bordeaux
2.25
3.2
3.2
2.5
1.9
1.75
+141
07-Apr
20:45
OSC Lille-OGC Nice
2.65
3.15
2.65
 
 
 
08-Apr
17:00
Angers Sco-AS Monaco
4.9
3.55
1.7
 
 
 
08-Apr
20:00
SM Caen-HSC Montpellier
2.45
3.15
2.95
 
 
 
08-Apr
20:00
FC Girondins Bordeaux-FC Metz
1.5
3.8
6.75
 
 
 
08-Apr
20:00
Olympique Lyonnais-FC Lorient
1.25
5.25
11.0
 
 
 
08-Apr
20:00
Dijon Fco-SC Bastia
2.0
3.2
3.8
 
 
 
08-Apr
20:00
AS Nancy Lorraine-FC Stade Rennes
2.7
3.05
2.7
 
 
 
09-Apr
15:00
FC Toulouse-Olympique Marseille
2.6
3.15
2.7
 
 
 
09-Apr
17:00
AS Saint Etienne-FC Nantes
2.0
3.2
3.95
 
 
 
09-Apr
21:00
Paris Saint Germain-EA Guingamp
1.12
7.75
22.0
 
 
 
Soccer - France - Ligue 2
1X2Σ+- 
31-Mar
20:00
Tours FC-Red Star FC
1.85
3.25
4.35
2.5
2.15
1.6
+102
31-Mar
20:00
AC Le Havre-Stade Reims
2.45
2.95
3.05
2.5
2.35
1.5
+102
31-Mar
20:00
Chamois Niort FC-AJ Auxerre
2.15
3.0
3.5
2.5
2.15
1.6
+102
31-Mar
20:00
Ajaccio Gfco-Bourg EN Bresse Peronnas
1.75
3.35
4.6
2.5
1.95
1.7
+102
31-Mar
20:00
ES Troyes AC-US Orleans
1.85
3.2
4.35
2.5
2.2
1.55
+102
31-Mar
20:00
Stade Lavallois MFC-AC Ajaccio
2.05
3.0
3.8
2.5
2.4
1.45
+102
31-Mar
20:00
Olympique Nimes-Valenciennes FC
1.85
3.3
4.2
2.5
1.95
1.7
+102
31-Mar
20:00
SC Amiens-Clermont Foot
1.95
3.2
3.95
2.5
2.05
1.65
+102
01-Apr
15:00
RC Lens-Stade Brestois 29
2.1
3.1
3.6
2.5
2.1
1.6
+102
03-Apr
20:45
Racing Strasbourg-FC Sochaux
2.0
3.0
4.0
2.5
2.35
1.5
+102