Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€556,925.85
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,936.48€
Roulette2,502.90€
Five Times Pay1,614.59€
BINGO1,237.64€
KENO8,380.15€
MP Roulette1,926.26€
Blackjack2,009.23€
Royal Poker1,030.12€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Greece


Soccer - Greece - Football League
1X2Σ+- 
26-Mar
14:00
Panseraikos 1964-Agrotikos Asteras 1932
2.2
3.05
3.15
2.5
2.25
1.5
+99
26-Mar
14:00
Trikala 1963-Aris Thessaloniki
5.5
3.7
1.55
2.5
2.2
1.55
+99
26-Mar
14:00
Kalloni Ael FC-Sparti
1.5
4.15
5.25
2.5
2.1
1.6
+99
26-Mar
14:00
Kissamikos-Anagennisi Karditsas 1904
1.5
4.05
5.0
2.5
2.1
1.55
+99
26-Mar
14:00
OFI Crete-Kallithea FC Athen
1.22
5.25
11.0
2.5
1.65
1.95
+99
26-Mar
14:00
Apollon Smyrnis-Aiginiakos FC
1.16
6.25
12
2.5
1.4
2.5
+99
Soccer - Greece - Super League
1X2Σ+- 
01-Apr
14:00
PAS Giannina-A.O Xanthi
2.1
2.9
3.75
2.5
2.65
1.4
+102
01-Apr
16:15
FC Levadiakos-Veroia FC
1.65
3.25
5.75
2.5
2.35
1.45
+102
01-Apr
18:30
Olympiacos Piraeus-Platanias Chanion
1.2
6.0
11.5
2.5
1.45
2.45
+102
02-Apr
14:00
Panionios-Atromitos Athinon
1.7
3.2
5.5
2.5
2.5
1.4
+102
02-Apr
16:15
AO Kassiopi-PAE Iraklis 1908
2.7
2.85
2.7
2.5
2.6
1.4
+102
02-Apr
16:15
Panaitolikos-Asteras Tripolis
2.35
3.0
3.1
2.5
2.4
1.45
+102
02-Apr
18:30
AEK Athen-Panathinaikos
2.15
2.95
3.55
2.5
2.5
1.4
+102
Soccer - Greece - U20 Super League
1X2Σ+- 
26-Mar
10:00
Platanias Chanion-PAS Giannina
1.4
4.4
6.25
2.5
1.6
2.1
+35
26-Mar
12:30
PAE Iraklis 1908-AEK Athens
2.85
3.3
2.25
2.5
1.7
1.95
+35