Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€549,713.94
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,718.46€
Roulette1,274.53€
Five Times Pay3,527.96€
BINGO1,221.28€
KENO2,428.65€
MP Roulette5,305.90€
Blackjack1,252.33€
Royal Poker3,926.97€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Israel


Soccer - Israel - National League
1X2Σ+- 
16-Jan
18:00
Hapoel Ramat Gan FC-Maccabi Netanya
3.6
3.15
2.0
2.5
2.0
1.7
+94
16-Jan
18:00
Maccabi Shaaraim-Maccabi Akhi Nazareth
2.8
3.0
2.45
2.5
2.15
1.55
+94
16-Jan
18:00
Hapoel Nazareth Illit-Hapoel Nir Ramat Hasharon
2.3
3.0
2.95
2.5
2.15
1.6
+94
Soccer - Israel - Premier League
1X2Σ+- 
16-Jan
17:30
Hapoel Bnei Sakhnin-Hapoel Ironi Kiryat Shmona
2.55
2.9
2.75
2.5
2.4
1.45
+99
16-Jan
20:00
Hapoel Tel Aviv-Maccabi Tel Aviv
17
5.25
1.18
2.5
1.95
1.7
+98