Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€549,714.17
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,718.46€
Roulette1,274.58€
Five Times Pay3,528.00€
BINGO1,221.43€
KENO2,428.80€
MP Roulette5,306.04€
Blackjack1,252.37€
Royal Poker3,927.12€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Floorball - Sweden


Floorball - Sweden - Allsvenskan, Norra
1X2Σ+- 
16-Jan
20:00
Jarfalla Ibk-Taby FC
4.35
7.25
1.35
 
 
 
18-Jan
19:30
Djurgardens IF Ibs-Rotebro IS Ibk
1.14
10.0
8.0
 
 
 
Floorball - Sweden - Svenska Superligan
1X2Σ+- 
17-Jan
19:00
Warbergs IC 85-FC Helsingborg
2.75
5.5
1.8
9.5
1.6
2.1
18-Jan
18:00
Linkoping Ibk-Pixbo Wallenstam Ibk
1.9
5.75
2.5
10.5
1.9
1.75
18-Jan
19:00
Karlstad Ibf-IBF Falun
6.25
8.75
1.22
11.5
1.8
1.8
18-Jan
19:00
IK Sirius Ibk-IBK Dalen
2.7
5.5
1.85
9.5
1.75
1.9
19-Jan
19:00
AIK Innebandy-Storvreta Ibk
2.55
6.0
1.85
10.5
1.8
1.85
19-Jan
19:10
Växjö Ibk-Mullsjo Ais
1.75
6.0
2.8
10.5
1.75
1.9