Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€557,110.90
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,941.30€
Roulette2,586.69€
Five Times Pay1,676.36€
BINGO1,237.78€
KENO8,740.58€
MP Roulette1,945.69€
Blackjack2,025.62€
Royal Poker1,050.11€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Handball - Sweden


Handball - Sweden - Allsvenskan
1X2Σ+- 
29-Mar
19:00
Skanela IF-Vasterasirsta HF
1.14
14.5
6.5
55.5
1.95
1.75
+18
29-Mar
19:00
Rimbo HK Roslagen-RP Linkoping
1.65
9.5
2.55
60.5
1.75
2.0
+21
29-Mar
19:00
OV Helsingborg HK-HK Team Drott
1.18
15.5
5.5
57.5
1.75
1.95
+19
29-Mar
19:00
Tyreso IF-IF Hallby HK
1.7
11
2.35
57.5
1.75
1.95
+21
29-Mar
19:00
Anderstorps SK-LIF Lindesberg
1.9
9.75
2.15
55.5
1.85
1.85
+21
29-Mar
19:00
Onnereds HK-AMO HK
1.65
11
2.45
58.5
1.95
1.75
+21
29-Mar
19:00
HK Varberg-IFK Tumba HK
1.5
11.0
3.0
55.5
1.9
1.8
+21
Handball - Sweden - Elitserien
1X2Σ+- 
28-Mar
19:00
IFK Ystad HK-HIF Karlskrona
1.9
8.25
2.2
53.5
1.7
2.0
+21
29-Mar
19:00
IFK Kristianstad-Alingsas HK
1.35
9.5
3.8
53.5
1.95
1.8
+21
30-Mar
19:15
IFK Skovde HK-Redbergslids IK
2.75
8.25
1.6
52.5
1.85
1.85
+21
Handball - Sweden - Elitserien, Women
1X2Σ+- 
29-Mar
19:00
Lugi HF-Skara HF
1.01
21.0
17
49.5
1.85
1.85
+4
29-Mar
19:00
BK Heid-H65 Hoor
4.9
11.5
1.25
51.5
1.85
1.85
+18
29-Mar
19:00
Skuru IK-Vasterasirsta HF
1.3
10.5
4.15
51.5
1.85
1.85
+18
29-Mar
19:00
Team Eslov IK-IK Savehof
18.5
19
1.01
52.5
1.75
2.0
+4
29-Mar
19:00
Skovde HF-Boden Handball IF
1.2
13
5.25
52.5
1.85
1.85
+18
29-Mar
19:00
IF Hellton-Kristianstad HK
2.7
8.5
1.65
48.5
1.75
2.0
+21