Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€559,316.00
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,048.29€
Roulette4,139.90€
Five Times Pay506.77€
BINGO1,243.02€
KENO5,035.39€
MP Roulette2,276.94€
Blackjack2,238.14€
Royal Poker1,439.52€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Tennis - WTA


Tennis - WTA - Istanbul, Turkey
1X2Σ+-  
26-Apr
18:00
Svitolina, Elina-Kamenskaya, Viktoria
1.09
 
6.25
 
 
 
+16
27-Apr
09:00
Cepelova, Jana-Sorribes Tormo, Sara
1.7
 
2.0
 
 
 
+16
27-Apr
09:00
Eraydin, Basak-Aksu, Ayla
1.55
 
2.3
 
 
 
+16
27-Apr
09:00
Mertens, Elise-Errani, Sara
2.0
 
1.7
 
 
 
+16
Tennis - WTA - Istanbul, Turkey, Doubles
1X2Σ+-  
26-Apr
18:20
Kalinskaya A / Marozava L-Bouchard E / Flipkens K
1.75
 
1.95
 
 
 
+5
27-Apr
09:00
Babos T / Buyukakcay C-Duque-Marino M / Mitu A
1.35
 
2.9
 
 
 
+5
27-Apr
09:00
Aksu A / Yastremska D-Melichar N / Mertens E
2.7
 
1.4
 
 
 
+5
Tennis - WTA - Stuttgart, Germany
1X2Σ+-  
26-Apr
18:30
Sharapova, Maria-Vinci, Roberta
1.3
 
3.1
 
 
 
+16
26-Apr
19:45
Muguruza, Garbine-Kontaveit, Anett
1.5
 
2.45
 
 
 
+16
27-Apr
10:00
Kuznetsova, Svetlana-Siegemund, Laura
1.5
 
2.5
 
 
 
+16
27-Apr
10:00
Vesnina, Elena-Suarez Navarro, Carla
2.25
 
1.55
 
 
 
+16
27-Apr
10:00
Konta, Johanna-Sevastova, Anastasija
1.4
 
2.7
 
 
 
+16
Tennis - WTA - Stuttgart, Germany, Doubles
1X2Σ+-  
26-Apr
21:00
Olaru I R / Savchuk O-Kichenok L / Tsurenko L
1.25
 
3.5
 
 
 
+5
27-Apr
10:00
Broady N / Smith A-Atawo R / Ostapenko J
2.85
 
1.35
 
 
 
+5
27-Apr
10:00
Hlavackova A / Stosur S-Halep S / Rosolska A
1.4
 
2.75
 
 
 
+5