Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€559,313.14
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,048.29€
Roulette4,134.30€
Five Times Pay506.77€
BINGO1,243.02€
KENO5,035.20€
MP Roulette2,276.94€
Blackjack2,238.14€
Royal Poker1,439.49€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Handball - Germany


Handball - Germany - Bundesliga
1X2Σ+- 
26-Apr
19:00
Fuchse Berlin-TSV Hannover Burgdorf
1.14
14
6.5
57.5
1.85
1.85
+18
26-Apr
19:00
TBV Lemgo-SC Magdeburg
4.5
10.0
1.3
56.5
1.7
2.05
+21
26-Apr
19:00
TSV Gwd Minden-MT Melsungen
2.05
7.5
2.1
54.5
2.15
1.65
+21
26-Apr
20:15
Frisch Auf Göppingen-THW Kiel
3.85
9.25
1.35
53.5
1.9
1.8
+20
28-Apr
19:45
TVB 1898 Stuttgart-VfL Gummersbach
2.0
7.5
2.15
 
 
 
29-Apr
19:00
HSC 2000 Coburg-HSG Wetzlar
4.4
10.0
1.3
 
 
 
29-Apr
19:00
Bergischer HC-HBW Balingen/Weilstetten
1.8
7.5
2.4
 
 
 
30-Apr
15:00
HC Erlangen-Rhein Neckar Loewen
5.0
11
1.25
 
 
 
30-Apr
15:00
SC Dhfk Leipzig-SG Flensburg-Handewitt
5.25
11
1.22