Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€562,885.45
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,309.48€
Roulette943.78€
Five Times Pay1,731.72€
BINGO1,249.81€
KENO3,294.60€
MP Roulette2,686.61€
Blackjack2,864.34€
Royal Poker2,439.17€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Japan


Soccer - Japan - J.League
1X2Σ+- 
25-Jun
11:00
Vegalta Sendai-Cerezo Osaka
3.4
3.2
2.1
2.5
2.05
1.7
+102
25-Jun
11:00
Jubilo Iwata-FC Tokyo
3
3.2
2.3
2.5
2.0
1.75
+102
25-Jun
11:00
Yokohama F Marinos-Vissel Kobe
2.4
3.2
2.8
2.5
2.0
1.75
+102
25-Jun
11:00
Shimizu S-Pulse-Ventforet Kofu
1.85
3.3
4.2
2.5
2.15
1.6
+102
25-Jun
11:30
Sanfrecce Hiroshima-Omiya Ardija
1.8
3.5
4.2
2.5
1.8
1.9
+102
25-Jun
11:30
Kashima Antlers-Niigata Albirex
1.4
4.5
7
2.5
1.65
2.1
+102
25-Jun
12:00
Kashiwa Reysol-Consadole Sapporo
1.5
4
6
2.5
1.7
2.0
+102
25-Jun
12:00
Gamba Osaka-Kawasaki Frontale
2.45
3.3
2.75
2.5
1.75
1.95
+102
25-Jun
12:00
Sagan Tosu-Urawa Red Diamonds
5.5
3.8
1.6
2.5
1.75
2.0
+102
Soccer - Japan - J.League 2
1X2Σ+- 
25-Jun
11:00
Kyoto Sanga FC-Zweigen Kanazawa
1.8
3.4
4.2
2.5
2.05
1.65
+99
25-Jun
11:00
Mito Hollyhock-Kamatamare Sanuki
2
3.2
3.6
2.5
2.15
1.6
+99
25-Jun
11:00
Matsumoto Yamaga FC-Fagiano Okayama
1.85
3.2
4.2
2.5
2.15
1.6
+99
25-Jun
11:00
Ehime FC-Avispa Fukuoka
3.1
3
2.3
2.5
2.25
1.55
+99
25-Jun
11:00
FC Machida Zelvia-Tokyo Verdy
2.5
3
2.8
2.5
2.2
1.55
+99
25-Jun
11:00
FC Gifu-JEF United Ichihara Chiba
2.8
3.1
2.4
2.5
1.9
1.8
+99
25-Jun
11:00
Montedio Yamagata-Tokushima Vortis
2.7
2.9
2.7
2.5
2.35
1.5
+99
25-Jun
11:00
Yokohama FC-Shonan Bellmare
2.9
3
2.4
2.5
2.25
1.55
+99
25-Jun
11:30
Nagoya Grampus Eight-V-Varen Nagasaki
2
3.2
3.6
2.5
1.9
1.75
+99
25-Jun
12:00
Roasso Kumamoto-Renofa Yamaguchi
2.8
3.1
2.4
2.5
2.0
1.7
+99
25-Jun
12:30
Thespakusatsu Gunma-Oita Trinita
3.8
3.3
1.9
2.5
2.05
1.65
+99