Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€549,714.04
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,718.46€
Roulette1,274.56€
Five Times Pay3,527.98€
BINGO1,221.28€
KENO2,428.80€
MP Roulette5,305.94€
Blackjack1,252.34€
Royal Poker3,927.04€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Turkey


Soccer - Turkey - 1. Lig
1X2Σ+- 
16-Jan
16:30
Giresunspor-Gaziantep Bld Spor
1.85
3.3
4.2
2.5
1.9
1.7
+102
Soccer - Turkey - Super Lig
1X2Σ+- 
16-Jan
17:00
Osmanlispor FK-Besiktas JK
3.1
3.2
2.3
2.5
1.9
1.75
+104
Soccer - Turkey - Turkiye Kupasi, Group B
1X2Σ+- 
17-Jan
12:00
Inegolspor-Caykur Rizespor
6.5
4.55
1.4
2.5
1.4
2.5
+98
Soccer - Turkey - Turkiye Kupasi, Group C
1X2Σ+- 
18-Jan
18:00
Genclerbirligi Ankara-Fenerbahce
2.9
3.25
2.25
2.5
1.75
1.85
+99
Soccer - Turkey - Turkiye Kupasi, Group D
1X2Σ+- 
17-Jan
10:00
Boluspor-Kayserispor
3.15
3.4
2.05
2.5
1.85
1.75
+99
19-Jan
16:00
Besiktas JK-Darica G Birligi
1.07
9.5
16.5
 
 
 
+2
Soccer - Turkey - Turkiye Kupasi, Group E
1X2Σ+- 
17-Jan
10:00
24erzincanspor-Tuzlaspor
3.55
3.45
1.9
2.5
1.75
1.85
+99
17-Jan
17:45
Elazigspor-Galatasaray
4.7
4.05
1.55
2.5
1.55
2.15
+99
Soccer - Turkey - Turkiye Kupasi, Group G
1X2Σ+- 
17-Jan
15:45
Bursaspor-Akhisar Bld Spor
2.0
3.35
3.3
2.5
1.85
1.75
+99
Soccer - Turkey - Turkiye Kupasi, Group H
1X2Σ+- 
17-Jan
14:00
Atiker Konyaspor 1922-Kizilcabolukspor
1.14
7.0
13
2.5
1.22
3.45
+97