Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€559,310.59
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,048.29€
Roulette4,129.37€
Five Times Pay506.77€
BINGO1,243.02€
KENO5,034.85€
MP Roulette2,276.93€
Blackjack2,238.14€
Royal Poker1,439.49€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Turkey


Soccer - Turkey - Super Lig
1X2Σ+- 
28-Apr
19:00
Gaziantepspor-Kardemir Karabukspor
2.0
3.4
3.6
2.5
1.9
1.8
+104
29-Apr
15:00
Kayserispor-Alanyaspor
1.95
3.55
3.55
2.5
1.65
2.15
+104
29-Apr
18:00
Trabzonspor-Genclerbirligi Ankara
1.65
3.75
5.25
2.5
1.9
1.8
+104
30-Apr
12:00
Kasimpasa-Akhisar Belediye GS
1.9
3.5
3.8
2.5
1.7
2.0
+104
30-Apr
15:00
Fenerbahce-Caykur Rizespor
1.35
5.0
8.0
2.5
1.5
2.35
+104
30-Apr
18:00
Adanaspor-Antalyaspor AS
3.05
3.4
2.25
2.5
1.7
2.05
+102
30-Apr
18:00
Istanbul Basaksehir FK-Besiktas JK
3.55
3.45
2.0
2.5
1.75
2.0
+102
01-May
19:00
Bursaspor-Galatasaray
3.45
3.6
2.0
2.5
1.6
2.25
+104
01-May
19:00
Osmanlispor FK-Atiker Konyaspor 1922
1.65
3.65
5.0
2.5
1.95
1.8
+104
Soccer - Turkey - Turkiye Kupasi, Knockout stage
1X2Σ+-  
26-Apr
19:45
Istanbul Basaksehir FK-Fenerbahce
3.3
3.3
2.1
2.5
2.0
1.7
+102
27-Apr
19:45
Kasimpasa-Atiker Konyaspor 1922
2.1
3.2
3.4
2.5
1.95
1.75
+102