Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€556,925.85
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,936.48€
Roulette2,502.90€
Five Times Pay1,614.59€
BINGO1,237.64€
KENO8,380.15€
MP Roulette1,926.26€
Blackjack2,009.23€
Royal Poker1,030.12€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Portugal


Soccer - Portugal - Campeonato de Portugal, Promotion Round, North
1X2Σ+- 
26-Mar
16:00
Associacao Desportiva Oliveirense-Gafanha
2.7
3.25
2.35
2.5
1.85
1.75
+35
26-Mar
16:00
Salgueiros Porto-Uniao Desportiva Oliveirense
2.25
3.3
2.85
2.5
1.85
1.75
+35
26-Mar
17:00
CS Maritimo Madeira B-Amarante
1.85
3.3
3.85
2.5
1.8
1.8
+35
Soccer - Portugal - Campeonato de Portugal, Promotion Round, South
1X2Σ+- 
26-Mar
16:00
SG Sacavenense-Real SC Massama
2.0
3.3
3.3
2.5
1.85
1.75
+35
26-Mar
16:00
Louletano-CD De Fatima
2.15
3.3
3.05
2.5
1.9
1.7
+35
26-Mar
16:00
Operario Lagoa-Torreense
2.5
3.25
2.5
2.5
1.9
1.7
+35
Soccer - Portugal - Campeonato de Portugal, Relegation Round, Group C
1X2Σ+- 
26-Mar
16:00
FC Pampilhosa-AA Coimbra SF
1.8
3.3
4.05
2.5
1.9
1.7
+35
26-Mar
16:00
Sanjoanense-SC Coimbroes
1.75
3.3
4.4
2.5
1.85
1.75
+35
Soccer - Portugal - Campeonato de Portugal, Relegation Round, Group D
1X2Σ+- 
26-Mar
16:00
CD De Estarreja-Agueda
2.5
3.25
2.5
2.5
1.8
1.8
+35
26-Mar
16:00
Anadia FC-FC Cesarense
1.8
3.3
4.05
2.5
1.85
1.75
+35
Soccer - Portugal - Campeonato de Portugal, Relegation Round, Group E
1X2Σ+- 
26-Mar
16:00
Benfica Castelo Branco-SC Angrense
1.8
3.3
4.05
2.5
1.85
1.75
+35
26-Mar
17:00
SC Lusitania-Alcobaca
1.6
3.45
5.5
2.5
1.8
1.8
+35
Soccer - Portugal - Campeonato de Portugal, Relegation Round, Group F
1X2Σ+- 
26-Mar
16:00
UD Vilafranquense-ARC Oleiros
2.0
3.3
3.3
2.5
1.8
1.8
+35
Soccer - Portugal - Campeonato de Portugal, Relegation Round, Group G
1X2Σ+- 
26-Mar
16:00
CD OS Armacenenses-Casa Pia Atletico
2.4
3.3
2.65
2.5
1.8
1.8
+35
26-Mar
16:00
Clube Oriental De Lisboa-Grupo Sportivo De Loures
2.5
3.25
2.5
2.5
1.85
1.75
+35
Soccer - Portugal - Campeonato de Portugal, Relegation Round, Group H
1X2Σ+- 
26-Mar
16:00
Atletico Clube De Portugal-Almancilense Team
3.55
3.3
1.95
2.5
1.9
1.7
+35
26-Mar
16:00
FC Barreirense-AT Malveira
2.15
3.3
3.05
2.5
1.85
1.75
+35
Soccer - Portugal - Primeira Liga
1X2Σ+- 
31-Mar
20:00
GD Chaves-FC Pacos Ferreira
2.3
3.0
3.25
2.5
2.25
1.5
+104
31-Mar
22:00
CD Nacional Madeira-Vitoria Guimaraes
3.15
3.1
2.25
2.5
2.05
1.6
+104
01-Apr
17:00
CD Tondela-Estoril Praia
2.25
3.0
3.25
2.5
2.25
1.55
+104
01-Apr
19:15
Boavista Porto-Rio Ave FC
2.55
2.85
2.95
2.5
2.45
1.45
+104
01-Apr
21:30
SL Benfica-FC Porto
2.5
3.0
2.9
2.5
2.15
1.55
+104
02-Apr
17:00
CF Belenenses-CD Feirense
2.0
3.1
3.85
2.5
2.4
1.45
+104
02-Apr
17:00
Vitoria Setubal-Moreirense FC
2.25
3.0
3.3
2.5
2.35
1.45
+104
02-Apr
19:00
FC Arouca-Sporting CP
7.0
4.15
1.45
2.5
1.8
1.85
+104
02-Apr
21:15
Sporting Braga-CS Maritimo Madeira
1.75
3.4
4.75
2.5
2.1
1.6
+104
Soccer - Portugal - Segunda Liga
1X2Σ+- 
26-Mar
16:00
SC Varzim-Academica De Coimbra
2.35
2.9
3.1
2.5
2.45
1.4
+99
26-Mar
17:00
Academico De Viseu FC-CD Santa Clara
2.8
2.9
2.6
2.5
2.4
1.45
+99
26-Mar
17:00
CF Uniao Madeira-FC Vizela
1.65
3.4
5.5
2.5
2.25
1.5
+99