Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€550,466.11
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,740.11€
Roulette1,715.35€
Five Times Pay3,913.59€
BINGO1,224.20€
KENO3,086.28€
MP Roulette5,563.06€
Blackjack1,328.40€
Royal Poker4,108.92€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Ice Hockey - Czech Republic


Ice Hockey - Czech Republic - 1.Liga
1X2Σ+- 
25-Jan
17:30
HC Dukla Jihlava-HC Slavia Prague
1.6
4.7
4.0
5.5
2.2
1.6
+39
25-Jan
17:30
HC Most-HC AZ Havirov 2010
2.5
4.3
2.25
5.5
2.05
1.7
+39
25-Jan
17:30
SK Horacka Slavia Trebic-Rytiri Kladno
2.45
4.3
2.3
5.5
2.2
1.6
+39
25-Jan
18:00
SK Kadan-HC Benatky Nad Jizerou
2.3
4.25
2.45
5.5
2.15
1.6
+39
25-Jan
18:00
HC Slovan Usti Nad Labem-HK Jestrabi Prostejov
1.85
4.45
3.15
5.5
1.85
1.85
+39
25-Jan
18:00
HC Frydek Mistek-HC Motor Ceske Budejovice
2.9
4.45
1.95
5.5
1.85
1.85
+39
25-Jan
18:00
HC Zubr Prerov-HC Stadion Litomerice
1.9
4.5
3.05
5.5
2.25
1.6
+39
Ice Hockey - Czech Republic - Extraliga
1X2Σ+- 
25-Jan
18:00
HC Liberec-PSG Zlin
1.4
5.25
5.5
5.5
2.35
1.5
+47
27-Jan
17:20
HC Sparta Prague-HC Liberec
2.1
4.1
2.75
5.5
2.15
1.6
+47
27-Jan
17:30
HC Litvinov-HC Trinec
2.35
4.0
2.45
5.5
2.35
1.55
+47
27-Jan
17:30
HC Mlada Boleslav-HC Kometa Brno
2.5
4.05
2.3
5.5
2.1
1.65
+47
27-Jan
17:30
HC Plzen-HC Chomutov
1.95
4.25
2.95
5.5
2.0
1.7
+47
27-Jan
18:00
HC Karlovy Vary-Mountfield HK
3.15
4.2
1.9
5.5
2.3
1.55
+47
27-Jan
18:00
HC Dynamo Pardubice-HC Olomouc
1.95
4.2
3.05
5.5
2.25
1.6
+47