Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€556,925.83
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,936.48€
Roulette2,502.90€
Five Times Pay1,614.59€
BINGO1,237.64€
KENO8,380.08€
MP Roulette1,926.26€
Blackjack2,009.23€
Royal Poker1,030.12€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Ice Hockey - Finland


Ice Hockey - Finland - Liiga, Playoffs
1X2Σ+-  
27-Mar
17:30
Ilves Tampere-Tappara Tampere
3.15
3.9
2.0
5.5
2.8
1.4
+47
27-Mar
17:30
HPK Hameenlinna-JYP Jyvaskyla
2.35
3.65
2.6
5.5
2.95
1.35
+47
27-Mar
17:30
Hifk Hockey-TPS Turku
2.35
3.7
2.6
5.5
2.9
1.35
+47
27-Mar
17:30
Pelicans Lahti-Kalpa Hockey
2.1
3.85
2.95
5.5
2.9
1.35
+47
Ice Hockey - Finland - Mestis Relegation/Promotion
1X2Σ+- 
26-Mar
16:00
Jyp-Akatemia-JHT
1.35
6.0
6.0
5.5
1.9
1.8
+39