Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€561,362.35
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,229.24€
Roulette5,643.67€
Five Times Pay1,186.89€
BINGO1,247.81€
KENO1,929.87€
MP Roulette2,565.92€
Blackjack2,534.86€
Royal Poker2,132.91€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - International Clubs


Soccer - International Clubs - AFC Champions League, Knockout stage
1X2Σ+-  
29-May
20:45
Al-Ain-Esteghlal Tehran
1.6
3.6
5.5
2.5
2.0
1.7
+107
29-May
21:00
AL Ahli Uae-AL Ahli Ksa
2
3.4
3.5
2.5
1.8
1.9
+107
30-May
12:00
Kashima Antlers-Guangzhou Evergrande
2.65
3.3
2.5
2.5
1.7
2.05
+107
30-May
12:00
Kawasaki Frontale-Muang Thong United
1.45
4.35
6.0
2.5
1.55
2.25
+102
30-May
21:00
Lekhwiya SC-Persepolis FC
2.2
3.3
3.15
2.5
1.9
1.8
+107
30-May
21:30
AL Hilal Riyadh-Esteghlal Meli-Sanati Khuzestan FC
1.45
4.3
6.0
2.5
1.6
2.2
+105
31-May
12:30
Urawa Red Diamonds-Jeju United
1.6
4.0
4.95
2.5
1.5
2.5
+107
31-May
14:00
Jiangsu FC-Shanghai Sipg
3.1
3.45
2.15
2.5
1.55
2.3
+107
Soccer - International Clubs - AFC Cup, Group D
1X2Σ+- 
31-May
12:00
FC Alay-FC Dordoi Bishkek
1.85
3.15
4.2
2.5
1.9
1.75
+94
31-May
17:00
FK Istiklol-Altyn Asyr FC
2.0
3.15
3.6
2.5
1.95
1.7
+94
Soccer - International Clubs - AFC Cup, Group E
1X2Σ+- 
31-May
15:45
Abahani Limited Dhaka-Mohun Bagan AC
5.5
4.75
1.4
2.5
1.5
2.3
+93
31-May
15:45
Bengaluru FC-Maziya S & RC
1.65
3.35
5.0
2.5
1.95
1.7
+93
Soccer - International Clubs - AFC Cup, Group I
1X2Σ+- 
31-May
08:30
Kigwancha SC-Erchim FC
1.03
11.5
25.0
2.5
1.09
5.5
+83
Soccer - International Clubs - AFC Cup, Knockout stage
1X2Σ+-  
29-May
20:30
AL Zawraa SC-AIR Force Sports Club
2.85
2.95
2.45
2.5
2.5
1.45
+107
30-May
14:30
Home United FC-Global FC
2.25
3.6
2.6
2.5
1.4
2.65
+107
30-May
22:00
AL Wehdat (JOR)-AL Wahda Club
2.05
3.3
3.2
2.5
1.9
1.75
+104
31-May
13:30
Ceres La Salle FC-Johor Darul Takzim FC
3.7
3.45
1.85
2.5
1.35
2.7
+107
Soccer - International Clubs - Copa Sudamericana
1X2Σ+-  
31-May
00:15
Universidad Catolica Del Ecuador-Club Petrolero
1.22
5.5
11.5
2.5
1.6
2.2
+101
31-May
02:45
Defensor Sporting-Liga Dep Universitaria Quito
1.7
3.5
4.65
2.5
1.9
1.75
+102
31-May
02:45
Boyaca Patriotas FC-Everton De Vina Del Mar
1.65
3.4
5.0
2.5
2.2
1.55
+102
01-Jun
00:15
SOL De America-Estudiantes De Caracas
1.15
6.75
14.5
2.5
1.45
2.5
+102
01-Jun
00:15
CA Huracan-DVO Anzoategui
1.3
4.75
9.5
2.5
1.8
1.85
+102
01-Jun
02:45
Fuerza Amarilla S.c.-CD O'Higgins
2.5
3.0
2.8
2.5
2.25
1.55
+102
01-Jun
02:45
Alianza Lima-CA Independiente
3.7
3.1
2.0
2.5
2.25
1.55
+102
Soccer - International Clubs - UEFA Champions League, Knockout stage
1X2Σ+-  
03-Jun
20:45
Juventus Turin-Real Madrid
2.85
3.1
2.5
2.5
2.2
1.65
+147
Soccer - International Clubs - UEFA Champions League, Women, Knockout stage
1X2Σ+-  
01-Jun
20:45
Olympique Lyonnais-Paris Saint-Germain
1.45
4.15
6.25
2.5
1.7
2.0
+106