Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€550,466.11
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,740.11€
Roulette1,715.35€
Five Times Pay3,913.59€
BINGO1,224.20€
KENO3,086.28€
MP Roulette5,563.06€
Blackjack1,328.40€
Royal Poker4,108.92€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - International Clubs


Soccer - International Clubs - AFC Champions League, Qualification
1X2Σ+-  
25-Jan
13:00
Kitchee-Hanoi T&t
2.1
3.3
3.05
2.5
1.6
2.05
+99
Soccer - International Clubs - Baltic Winter Cup
1X2Σ+-  
26-Jan
11:00
Trakai FK-FK Liepaja
3.15
4.25
1.85
2.5
1.5
2.25
+94
Soccer - International Clubs - Club Friendly Games
1X2Σ+- 
25-Jan
11:00
FK Pardubice-FK Dukla Praha
4.05
3.85
1.7
2.5
1.55
2.2
+94
25-Jan
11:00
Hradec Kralove-1. SK Prostejov
1.3
5.5
7.0
2.5
1.45
2.45
+93
25-Jan
13:00
Viborg FF-Skive IK
1.7
3.65
4.2
2.5
1.6
2.1
+94
25-Jan
13:30
Vysocina Jihlava-FC Sellier & Bellot Vlasim
1.95
3.3
3.55
2.5
1.55
2.1
+94
25-Jan
15:00
FC Basel-FC Chiasso
1.22
5.75
9
2.5
1.4
2.6
+93
25-Jan
15:00
MFK Karvina-Banik Ostrava
1.75
3.8
3.8
2.5
1.5
2.25
+94
25-Jan
16:00
Suwon Samsung Bluewings-FC Aarau
1.9
3.65
3.25
2.5
1.6
2.1
+94
Soccer - International Clubs - Torneos de Verano
1X2Σ+- 
26-Jan
02:10
CA River Plate Arg-CA Aldosivi
1.45
4
6.5
2.5
1.8
1.8
+98
Soccer - International Clubs - UEFA Champions League, Knockout stage
1X2Σ+-  
14-Feb
20:45
SL Benfica-Borussia Dortmund
3.4
3.35
2.1
2.5
1.85
1.85
+102
14-Feb
20:45
Paris Saint Germain-FC Barcelona
3.4
3.45
2.05
2.5
1.75
1.95
+102
15-Feb
20:45
FC Bayern Munich-Arsenal FC
1.5
4.4
6.0
2.5
1.55
2.25
+101
15-Feb
20:45
Real Madrid-SSC Napoli
1.55
4.35
5.25
2.5
1.5
2.4
+101
21-Feb
20:45
Bayer 04 Leverkusen-Atletico Madrid
3.4
3.1
2.2
2.5
2.35
1.5
+102
21-Feb
20:45
Manchester City-AS Monaco
1.5
4.2
5.75
2.5
1.65
2.1
+101
22-Feb
20:45
FC Porto-Juventus Turin
3.3
3.1
2.25
2.5
2.35
1.5
+102
22-Feb
20:45
FC Sevilla-Leicester City
1.5
4.15
6.25
2.5
1.8
1.85
+101
Soccer - International Clubs - UEFA Europa League, Knockout stage
1X2Σ+-  
16-Feb
17:00
FC Krasnodar-Fenerbahce
2.55
3.15
2.75
2.5
2.15
1.65
+102
16-Feb
19:00
FC Rostov-Sparta Prague
1.85
3.3
4.35
2.5
2.25
1.55
+102
16-Feb
19:00
Borussia Monchengladbach-ACF Fiorentina
2.05
3.4
3.45
2.5
1.9
1.85
+102
16-Feb
19:00
AZ Alkmaar-Olympique Lyonnais
3.8
3.5
1.95
2.5
1.85
1.85
+102
16-Feb
19:00
FK Ludogorets-FC Copenhagen
2.65
3.15
2.7
2.5
2.1
1.65
+102
16-Feb
19:00
RC Celta De Vigo-Shakhtar Donetsk
2.55
3.2
2.7
2.5
1.95
1.75
+102
16-Feb
19:00
FC Astra Giurgiu-KRC Genk
3.35
3.25
2.15
2.5
2.05
1.65
+102
16-Feb
19:00
Olympiacos Piraeus-Osmanlispor FK
1.65
3.6
5.25
2.5
2.0
1.7
+102
16-Feb
19:00
KAA Gent-Tottenham Hotspur
4.4
3.55
1.8
2.5
1.95
1.75
+102
16-Feb
21:05
CF Villarreal-AS Roma
2.4
3.25
2.9
2.5
2.0
1.7
+102
16-Feb
21:05
Hapoel Beer-Sheva-Besiktas JK
2.6
3.2
2.65
2.5
2.05
1.7
+102
16-Feb
21:05
PAOK Thessaloniki-FC Schalke 04
3.35
3.2
2.2
2.5
2.1
1.65
+102
16-Feb
21:05
Athletic Bilbao-Apoel Nicosia
1.3
4.9
9.5
2.5
1.8
1.95
+101
16-Feb
21:05
Legia Warszawa-Ajax Amsterdam
3.1
3.3
2.25
2.5
1.85
1.85
+102
16-Feb
21:05
RSC Anderlecht-FC Zenit ST Petersburg
2.7
3.2
2.55
2.5
2.0
1.7
+102
16-Feb
21:05
Manchester United-AS Saint Etienne
1.3
5.0
9.5
2.5
1.75
1.95
+101