Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€549,714.04
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,718.46€
Roulette1,274.56€
Five Times Pay3,527.98€
BINGO1,221.28€
KENO2,428.80€
MP Roulette5,305.94€
Blackjack1,252.34€
Royal Poker3,927.04€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Ice Hockey - Sweden


Ice Hockey - Sweden - Allettan Norra
1X2Σ+- 
18-Jan
19:00
Piteå HC-Hudiksvalls HC
1.5
4.9
4.7
 
 
 
18-Jan
19:00
Haninge Anchors HC-Huddinge IK
9.0
6.25
1.25
 
 
 
18-Jan
19:00
Väsby IK HK-Visby-Roma HK
2.25
4.2
2.5
 
 
 
18-Jan
19:00
Ostersunds IK-IF Sundsvall Hockey
2.7
4.3
2.1
 
 
 
Ice Hockey - Sweden - Hockey Allsvenskan
1X2Σ+- 
16-Jan
19:00
Mora IK-Sodertalje SK
1.5
4.85
4.75
5.5
2.3
1.55
+47
16-Jan
19:00
Timra IK-HC Vita Hasten
1.95
4.05
3.1
5.5
2.9
1.35
+47
16-Jan
19:00
Almtuna IS-IF Bjorkloven
1.85
4.4
3.2
5.5
1.9
1.8
+47
16-Jan
19:00
VIK Vasteras HK-AIK IF
2.65
3.95
2.2
5.5
2.5
1.5
+47
16-Jan
19:00
IK Pantern-Tingsryds Aif
2.1
4.1
2.75
5.5
2.65
1.4
+47
17-Jan
19:00
Vasterviks IK-IK Oskarshamn
1.9
4.2
3.2
4.5
1.75
1.95
+47
17-Jan
19:00
Bofors IK Karlskoga-Modo Hockey
1.75
4.55
3.5
5.5
2.0
1.7
+47
Ice Hockey - Sweden - HockeyEttan Sodra var
1X2Σ+- 
18-Jan
19:00
Troja/Ljungby-Kristianstads IK
1.75
4.6
3.4
 
 
 
18-Jan
19:00
Borlange HC-Mariestads Bois
1.95
4.45
2.9
 
 
 
18-Jan
19:00
Vimmerby HC-Nybro Vikings IF
2.25
4.35
2.5
 
 
 
18-Jan
19:00
Lindlövens IF-Kallinge/Ronneby IF
2.5
4.4
2.2
 
 
 
18-Jan
19:00
Skövde IK-Kumla HC
1.6
4.9
4.15
 
 
 
Ice Hockey - Sweden - SHL
1X2Σ+- 
19-Jan
19:00
Djurgardens IF-Hv71
2.45
3.95
2.4
5.5
2.65
1.4
+47
19-Jan
19:00
Frolunda HC-Skelleftea Aik
1.75
4.25
3.7
5.5
2.55
1.45
+47
19-Jan
19:00
Farjestad BK-Lulea HF
2.1
3.85
2.9
5.5
2.75
1.4
+47
19-Jan
19:00
Brynas IF-Orebro HK
1.6
4.45
4.2
5.5
2.4
1.5
+47
19-Jan
19:00
Rogle BK-Malmo Redhawks
2.7
4.0
2.2
5.5
2.6
1.45
+47
19-Jan
19:00
Leksands IF-Linkopings HC
3.7
4.2
1.75
5.5
2.6
1.45
+47
20-Jan
19:00
Karlskrona HK-Vaxjo Lakers HC
3.4
4.2
1.85
5.5
2.5
1.45
+47