Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€562,885.59
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,309.48€
Roulette943.79€
Five Times Pay1,731.79€
BINGO1,249.81€
KENO3,294.67€
MP Roulette2,686.61€
Blackjack2,864.34€
Royal Poker2,439.40€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Uzbekistan


Soccer - Uzbekistan - PFL
1X2Σ+- 
24-Jun
15:30
FK Obod Tashkent-FC Pakhtakor Tashkent
13
9.5
1.09
 
 
 
+2
25-Jun
15:15
PFK Dinamo Samarqand-PFK Mash AL Mubarek
1.95
3.45
3.3
 
 
 
+2
25-Jun
15:30
PFK Neftchi Fargona-PFK Metallurg Bekabad
2.15
2.95
3.4
 
 
 
+2
25-Jun
16:00
Sogdiyona Jizzax-FC Bukhara
1.95
3.6
3.15
 
 
 
+2
25-Jun
16:00
PFK Nasaf Karshi-PFK Navbahor Namangan
1.16
7.0
10.5
 
 
 
+2
25-Jun
16:00
Otmk Olmaliq-FK Kokand 1912
1.9
3.5
3.55
 
 
 
+2
25-Jun
16:00
PFK Qizilqum-PFC Shurtan
1.45
4.1
6.25
 
 
 
+2