Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€549,714.08
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,718.46€
Roulette1,274.56€
Five Times Pay3,527.98€
BINGO1,221.28€
KENO2,428.80€
MP Roulette5,305.98€
Blackjack1,252.35€
Royal Poker3,927.09€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Ice Hockey - Norway


Ice Hockey - Norway - Eliteserien
1X2Σ+- 
17-Jan
18:30
Stjernen Hockey-Kongsvinger IL
1.07
12.5
15.5
5.5
1.35
2.9
+39
17-Jan
19:00
Stavanger Oilers-Storhamar Hockey
1.6
4.95
3.85
5.5
1.95
1.75
+39
19-Jan
18:30
IHK Sparta Sarpsborg-IF Frisk/Asker
2.3
4.35
2.4
 
 
 
19-Jan
18:30
Lillehammer IK-Valerenga IF
2.2
4.45
2.5
 
 
 
19-Jan
18:30
Manglerud Star-Lorenskog IK
4.55
5.5
1.45