Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€549,713.96
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,718.46€
Roulette1,274.53€
Five Times Pay3,527.97€
BINGO1,221.28€
KENO2,428.65€
MP Roulette5,305.90€
Blackjack1,252.33€
Royal Poker3,927.01€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Ice Hockey - USA


Ice Hockey - USA - AHL
1X2Σ+- 
16-Jan
19:00
Syracuse Crunch-Wilkes-Barre/scranton Penguins
2.7
3.65
2.3
5.5
1.9
1.8
+39
16-Jan
19:05
Springfield Thunderbirds-Lehigh Valley Phantoms
2.6
3.7
2.35
5.5
2.0
1.7
+39
16-Jan
20:00
Rockford Icehogs-Grand Rapids Griffins
3.2
3.75
2.0
5.5
1.75
2.0
+39
16-Jan
22:00
San Antonio Rampage-Texas Stars
2.35
3.7
2.6
5.5
1.65
2.15
+39
17-Jan
02:00
Iowa Wild-San Diego Gulls
2.5
3.6
2.5
5.5
2.0
1.7
+39
17-Jan
03:00
San Jose Barracuda-Bakersfield Condors
1.85
3.95
3.45
5.5
1.9
1.8
+39
17-Jan
03:05
Tucson Roadrunners-Ontario Reign
2.5
3.6
2.5
5.5
1.75
1.95
+39
18-Jan
00:00
ST Johns Icecaps-Utica Comets
2.15
3.8
2.8
5.5
2.0
1.7
+39
18-Jan
01:00
Charlotte Checkers-Milwaukee Admirals
2.5
3.85
2.35
5.5
2.0
1.75
+39
Ice Hockey - USA - NHL
1X2Σ+- 
16-Jan
19:00
Boston Bruins-New York Islanders
1.8
4.05
3.65
5.5
1.95
1.75
+46
16-Jan
19:00
Buffalo Sabres-Dallas Stars
2.55
3.75
2.4
5.5
1.9
1.8
+46
16-Jan
21:00
Detroit Red Wings-Montreal Canadiens
2.75
3.75
2.25
5.5
2.05
1.7
+46
16-Jan
22:00
Los Angeles Kings-Tampa Bay Lightning
2.05
3.75
3.05
5.5
2.2
1.6
+46
16-Jan
22:00
San Jose Sharks-Winnipeg Jets
1.85
3.85
3.5
5.5
2.15
1.6
+46
17-Jan
01:00
Pittsburgh Penguins-Washington Capitals
2.2
3.85
2.75
5.5
1.85
1.85
+46
17-Jan
03:00
Edmonton Oilers-Arizona Coyotes
1.75
4.1
3.85
5.5
2.05
1.7
+46
18-Jan
01:00
New York Rangers-Dallas Stars
1.95
3.85
3.3
 
 
 
18-Jan
01:00
Columbus Blue Jackets-Carolina Hurricanes
1.95
3.85
3.35
 
 
 
18-Jan
01:30
Toronto Maple Leafs-Buffalo Sabres
2.0
3.8
3.2
 
 
 
18-Jan
02:00
Minnesota Wild-New Jersey Devils
1.8
3.9
3.75
 
 
 
18-Jan
02:00
ST. Louis Blues-Ottawa Senators
2.05
3.75
3.1
 
 
 
18-Jan
03:00
Calgary Flames-Florida Panthers
2.15
3.7
2.9
 
 
 
18-Jan
03:00
Colorado Avalanche-Chicago Blackhawks
3.15
3.8
2.0
 
 
 
18-Jan
04:00
Anaheim Ducks-Tampa Bay Lightning
2.1
3.75
2.95
 
 
 
18-Jan
04:00
Vancouver Canucks-Nashville Predators
2.5
3.65
2.45