Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€559,310.54
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,048.29€
Roulette4,129.37€
Five Times Pay506.77€
BINGO1,243.02€
KENO5,034.66€
MP Roulette2,276.93€
Blackjack2,238.14€
Royal Poker1,439.49€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Netherlands


Soccer - Netherlands - Eerste Divisie
1X2Σ+- 
28-Apr
20:00
Cambuur Leeuwarden-FC Eindhoven
1.45
4.4
5.75
2.5
1.35
2.95
+99
28-Apr
20:00
Helmond Sport-Almere City FC
2.55
3.6
2.4
2.5
1.55
2.3
+99
28-Apr
20:00
Jong Psv Eindhoven-SC Telstar
1.4
4.75
6.25
2.5
1.25
3.55
+99
28-Apr
20:00
FC Dordrecht-FC Emmen
2.95
3.6
2.1
2.5
1.6
2.15
+99
28-Apr
20:00
RKC Waalwijk-Fortuna Sittard
2.35
3.6
2.6
2.5
1.45
2.45
+99
28-Apr
20:00
De Graafschap-Achilles 29
1.22
6.0
9.75
2.5
1.3
3.05
+99
28-Apr
20:00
VVV Venlo-Jong Ajax Amsterdam
1.75
3.75
4.05
2.5
1.22
3.75
+99
28-Apr
20:00
NAC Breda-FC Oss
1.3
5.25
8.5
2.5
1.35
2.9
+99
28-Apr
20:00
FC Volendam-MVV Maastricht
1.95
3.5
3.45
2.5
1.55
2.25
+99
Soccer - Netherlands - Eredivisie
1X2Σ+- 
07-May
14:30
Excelsior Rotterdam-Feyenoord Rotterdam
10.5
5.5
1.25
2.5
1.45
2.55
+104
07-May
14:30
FC Utrecht-Vitesse Arnhem
2.05
3.5
3.3
2.5
1.7
2.05
+104
07-May
14:30
Sparta Rotterdam-FC Twente Enschede
2.5
3.45
2.6
2.5
1.85
1.85
+104
07-May
14:30
FC Groningen-PSV Eindhoven
6.5
4.2
1.45
2.5
1.65
2.15
+104
07-May
14:30
Heracles Almelo-ADO Den Haag
1.85
3.6
4.0
2.5
1.6
2.15
+104
07-May
14:30
Ajax Amsterdam-GO Ahead Eagles
1.09
9.5
22.0
2.5
1.3
3.1
+104
07-May
14:30
PEC Zwolle-SC Heerenveen
2.45
3.5
2.65
2.5
1.5
2.45
+104
07-May
14:30
Roda JC Kerkrade-Willem II Tilburg
2.35
3.45
2.85
2.5
1.9
1.8
+104
07-May
14:30
NEC Nijmegen-AZ Alkmaar
3.25
3.55
2.1
2.5
1.75
1.95
+104
Soccer - Netherlands - KNVB Beker
1X2Σ+-  
30-Apr
18:00
AZ Alkmaar-Vitesse Arnhem
2.3
3.3
2.75
2.5
1.6
2.25
+107