Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€550,466.11
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,740.11€
Roulette1,715.35€
Five Times Pay3,913.59€
BINGO1,224.20€
KENO3,086.28€
MP Roulette5,563.06€
Blackjack1,328.40€
Royal Poker4,108.92€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Belgium


Soccer - Belgium - First Division A
1X2Σ+- 
25-Jan
20:30
ST. Truidense VV-Yellow Red KV Mechelen
2.1
3.3
3.3
2.5
1.9
1.75
+104
25-Jan
20:30
Sporting Lokeren-KAA Gent
3.6
3.3
2
2.5
2.1
1.6
+104
25-Jan
20:30
Club Brugge-KV RS Waasland Beveren
1.25
6
11
2.5
1.45
2.4
+102
25-Jan
20:30
KVC Westerlo-RSC Anderlecht
6.5
4
1.45
2.5
1.55
2.15
+103
26-Jan
20:30
AS Eupen-Standard Liege
4
3.6
1.85
2.5
1.6
2.1
+104
27-Jan
20:30
Royal Charleroi SC-SV Zulte Waregem
2.35
3.45
2.75
 
 
 
+2
28-Jan
18:00
KV Kortrijk-Sporting Lokeren
1.85
3.6
3.75
 
 
 
+2
28-Jan
20:00
KV RS Waasland Beveren-KVC Westerlo
1.85
3.6
3.9
 
 
 
+2
28-Jan
20:00
ST. Truidense VV-KV Oostende
3.0
3.5
2.15
 
 
 
+2
28-Jan
20:30
Yellow Red KV Mechelen-KRC Genk
2.75
3.45
2.35
 
 
 
+2
29-Jan
14:30
KAA Gent-Club Brugge
2.55
3.35
2.55
 
 
 
+2
29-Jan
18:00
RSC Anderlecht-Standard Liege
1.65
3.8
4.55
 
 
 
+2
29-Jan
20:00
Royal Mouscron-Peruwelz-AS Eupen
2.35
3.45
2.75
 
 
 
+2
Soccer - Belgium - First Division B, Second stage
1X2Σ+- 
27-Jan
20:30
Oud-Heverlee Leuven-Lierse SK
3.2
3.3
2.05
2.5
1.85
1.75
+94
28-Jan
17:00
Lommel United-Union Saint-Gilloise
2.6
3.4
2.35
2.5
1.6
2.05
+94
28-Jan
20:30
Cercle Brugge-KSV Roeselare
2.7
3.45
2.3
2.5
1.6
2.1
+94
29-Jan
16:00
FC Tubize-Royal Antwerp FC
2.6
3.65
2.25
2.5
1.7
1.9
+94