Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€559,310.59
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,048.29€
Roulette4,129.37€
Five Times Pay506.77€
BINGO1,243.02€
KENO5,034.85€
MP Roulette2,276.93€
Blackjack2,238.14€
Royal Poker1,439.49€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Spain


Soccer - Spain - Primera Division
1X2Σ+- 
26-Apr
19:30
FC Barcelona-CA Osasuna
1.05
15
30
2.5
1.1
6.25
+139
26-Apr
20:30
CF Valencia-Real Sociedad
2.7
3.4
2.5
2.5
1.75
2.05
+144
26-Apr
20:30
CD Leganes-Union Deportiva Las Palmas
1.55
4
6
2.5
1.75
2.05
+144
26-Apr
21:30
Deportivo La Coruna-Real Madrid
7
5
1.4
2.5
1.4
2.85
+143
27-Apr
19:30
CD Alaves-SD Eibar
2.65
3.2
2.75
2.5
2.15
1.65
+144
27-Apr
20:30
FC Sevilla-RC Celta De Vigo
1.4
5
7
2.5
1.45
2.7
+144
27-Apr
21:30
Athletic Bilbao-Real Betis Balompie
1.35
5.5
8
2.5
1.65
2.2
+143
28-Apr
20:45
CF Villarreal-Sporting Gijon
1.45
4.5
6.75
2.5
1.65
2.1
+137
29-Apr
13:00
Real Sociedad-Granada CF
1.2
6.5
13
2.5
1.4
2.75
+137
29-Apr
16:15
Real Madrid-CF Valencia
1.18
7.75
11.5
2.5
1.14
5.0
+136
29-Apr
18:30
Union Deportiva Las Palmas-Atletico Madrid
4.15
3.6
1.8
2.5
1.85
1.9
+138
29-Apr
20:45
RCD Espanyol Barcelona-FC Barcelona
12.5
6.5
1.2
2.5
1.4
2.8
+138
30-Apr
12:00
CA Osasuna-Deportivo La Coruna
3.35
3.4
2.1
2.5
1.9
1.85
+138
30-Apr
16:15
Real Betis Balompie-CD Alaves
2.15
3.1
3.55
2.5
2.4
1.55
+139
30-Apr
18:30
SD Eibar-CD Leganes
1.95
3.25
3.9
2.5
2.2
1.65
+102
30-Apr
20:45
RC Celta De Vigo-Athletic Bilbao
3.9
3.45
1.9
2.5
1.95
1.8
+102
01-May
21:00
CF Malaga-FC Sevilla
3.5
3.6
2.0
2.5
1.6
2.25
+102
05-May
21:00
FC Sevilla-Real Sociedad
1.55
3.75
6.25
 
 
 
+2
06-May
13:00
Sporting Gijon-Union Deportiva Las Palmas
2.2
3.35
3.2
 
 
 
+2
06-May
16:15
Atletico Madrid-SD Eibar
1.3
4.9
9.25
 
 
 
+2
06-May
18:30
FC Barcelona-CF Villarreal
1.18
6.75
13
 
 
 
+2
06-May
20:45
Granada CF-Real Madrid
11.0
6.0
1.25
 
 
 
+2
07-May
12:00
CD Alaves-Athletic Bilbao
2.8
3.2
2.5
 
 
 
+2
07-May
16:15
CF Valencia-CA Osasuna
1.4
4.5
7.25
 
 
 
+2
07-May
18:30
Deportivo La Coruna-RCD Espanyol Barcelona
2.45
3.2
2.9
 
 
 
+2
07-May
20:45
CF Malaga-RC Celta De Vigo
1.9
3.45
3.9
 
 
 
+2
Soccer - Spain - Segunda Division
1X2Σ+- 
28-Apr
20:00
CF Elche-UD Almeria
2.0
3.2
3.7
2.5
2.1
1.65
+102
29-Apr
16:00
Ucam Murcia-CD Tenerife
2.9
2.85
2.6
2.5
2.65
1.4
+102
29-Apr
18:00
UD Levante-Real Oviedo
1.75
3.25
4.8
2.5
2.35
1.55
+102
29-Apr
18:00
Real Valladolid-CD Numancia
1.75
3.45
4.55
2.5
2.1
1.65
+102
29-Apr
20:30
Real Zaragoza-CF Getafe
2.4
3.0
3.0
2.5
2.25
1.55
+102
30-Apr
12:00
AD Alcorcon-Cadiz CF
2.35
2.85
3.3
2.5
2.75
1.4
+102
30-Apr
16:00
CD Lugo-Girona FC
2.7
3.05
2.6
2.5
2.2
1.6
+102
30-Apr
18:00
CF Cordoba-CD Mirandes
1.8
3.35
4.35
2.5
2.05
1.7
+102
30-Apr
20:00
Sevilla Atletico-RCD Mallorca
2.25
3.05
3.2
2.5
2.15
1.6
+102
01-May
17:00
SD Huesca-Rayo Vallecano
2.15
3.1
3.45
2.5
2.25
1.55
+102
01-May
19:00
Gimnastic De Tarragona-CF Reus Deportiu
2.35
2.9
3.3
2.5
2.8
1.4
+102