Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€559,317.41
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,048.29€
Roulette4,142.70€
Five Times Pay506.77€
BINGO1,243.02€
KENO5,035.39€
MP Roulette2,276.94€
Blackjack2,238.14€
Royal Poker1,439.53€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Handball - Poland


Handball - Poland - Superliga Women, Relegation round
1X2Σ+- 
26-Apr
18:00
KPR Jelenia Gora-KPR Gminy Kobierzyce
1.65
9.25
2.65
 
 
 
26-Apr
18:30
UKS Pcm Koscierzyna-MKS Piotrcovia Piotrkow Tryb
1.7
9.0
2.5
 
 
 
Handball - Poland - Superliga, Playoffs
1X2Σ+-  
26-Apr
18:30
KS Azoty Pulawy-Wybrzeze Gdansk
1.14
14.5
6.5
55.5
1.75
1.95
+18
29-Apr
13:00
KS Vive Tauron Kielce-Gornik Zabrze
1.01
21.0
17
 
 
 
30-Apr
13:00
Wisla Plock-KS Spr Chrobry Glogow
1.01
25.0
15
 
 
 
Handball - Poland - Superliga, Women, Championship Round
1X2Σ+- 
26-Apr
18:00
MKS Selgros Lublin-EKS Start Elblag
1.4
10.5
3.45
52.5
1.95
1.75
+20
26-Apr
18:00
MKS Zaglebie Lubin-Vistal Laczpol Gdynia
1.85
8.0
2.3
48.5
1.95
1.75
+21
26-Apr
18:00
Energa Azs Koszalin-Pogon Handball Szczecin
1.65
8.75
2.6
47.5
1.85
1.85
+21