Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€561,363.03
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,229.24€
Roulette5,644.62€
Five Times Pay1,187.07€
BINGO1,247.81€
KENO1,930.26€
MP Roulette2,565.92€
Blackjack2,534.86€
Royal Poker2,132.94€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Germany


Soccer - Germany - 2. Bundesliga, Relegation/Promotion Playoffs
1X2Σ+-  
30-May
18:00
TSV 1860 Munich-SSV Jahn Regensburg
2.1
3.2
3.5
2.5
2.2
1.6
+107
Soccer - Germany - Bundesliga, Relegation/Promotion Playoffs
1X2Σ+-  
29-May
20:30
Eintracht Braunschweig-VfL Wolfsburg
3.3
3.2
2.2
2.5
2.05
1.7
+149