Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€556,925.85
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,936.48€
Roulette2,502.90€
Five Times Pay1,614.59€
BINGO1,237.64€
KENO8,380.16€
MP Roulette1,926.26€
Blackjack2,009.23€
Royal Poker1,030.12€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Tennis - ATP


Tennis - ATP - Miami, USA
1X2Σ+-  
26-Mar
17:00
Verdasco, Fernando-Nishikori, Kei
3.7
 
1.25
 
 
 
+16
26-Mar
17:00
Delbonis, Federico-Struff, Jan-Lennard
1.85
 
1.85
 
 
 
+16
26-Mar
18:15
Donaldson, Jared-Raonic, Milos
6.25
 
1.09
 
 
 
+16
26-Mar
18:20
Mahut, Nicolas-Pella, Guido
1.7
 
2.05
 
 
 
+16
26-Mar
19:35
Paire, Benoit-Young, Donald
1.85
 
1.85
 
 
 
+16
26-Mar
20:55
Chardy, Jeremy-Fognini, Fabio
1.95
 
1.75
 
 
 
+16
26-Mar
21:30
Nadal, Rafael-Kohlschreiber, Philipp
1.12
 
5.25
 
 
 
+16
27-Mar
03:00
Sock, Jack-Vesely, Jiri
1.22
 
3.7
 
 
 
+16
27-Mar
15:00
Schwartzman, Diego Sebastian-Goffin, David
3.8
 
1.22
 
 
 
+16
27-Mar
15:00
Berdych, Tomas-Muller, Gilles
1.4
 
2.75
 
 
 
+16
27-Mar
16:00
Querrey, Sam-Bautista-Agut, Roberto
2.1
 
1.65
 
 
 
+8
27-Mar
16:00
Wawrinka, Stan-Jaziri, Malek
1.12
 
5.25
 
 
 
+16
27-Mar
16:00
Mannarino, Adrian-Coric, Borna
2.2
 
1.6
 
 
 
+16
27-Mar
16:00
Kyrgios, Nick-Karlovic, Ivo
1.25
 
3.4
 
 
 
+8
27-Mar
16:00
Isner, John-Zverev, Alexander
2.3
 
1.55
 
 
 
+16
27-Mar
16:00
Federer, Roger-DEL Potro, Juan Martin
1.4
 
2.75
 
 
 
+8
Tennis - ATP - Miami, USA, Doubles
1X2Σ+-  
26-Mar
17:00
Lorenzi P / Sousa J-Murray J / Soares B
3.6
 
1.25
 
 
 
+5
26-Mar
19:35
Muller G / Querrey S-Dodig I / Granollers M
2.0
 
1.7
 
 
 
+5
26-Mar
20:55
Petzschner P / Peya A-Zverev A / Zverev M
1.85
 
1.85
 
 
 
+5
27-Mar
16:00
Baker B / Nestor D-Herbert P-H / Mahut N
2.6
 
1.45
 
 
 
+5
27-Mar
16:00
Kubot L / Melo M-Rojer J-J / Tecau H
1.95
 
1.75
 
 
 
+5
27-Mar
16:00
Kontinen H / Peers J-Monroe N / Sock J
1.45
 
2.6
 
 
 
+5