Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€556,925.80
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,936.48€
Roulette2,502.90€
Five Times Pay1,614.59€
BINGO1,237.64€
KENO8,379.96€
MP Roulette1,926.26€
Blackjack2,009.23€
Royal Poker1,030.12€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Costa Rica


Soccer - Costa Rica - Primera Division, Campeonato Verano
1X2Σ+- 
26-Mar
21:30
AD Santos De Guapiles-Deportivo Saprissa
3.2
3.35
2.05
2.5
1.95
1.7
+99
26-Mar
22:30
Limon FC-AD San Carlos
1.45
4.15
6.25
2.5
1.9
1.75
+99
27-Mar
00:00
Municipal Liberia-CS Cartagines
2.55
3.25
2.5
2.5
1.75
1.9
+99
27-Mar
01:00
CS Herediano-Universidad De Costa Rica
1.4
4.05
7.0
2.5
1.85
1.75
+99