Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€549,714.04
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,718.46€
Roulette1,274.56€
Five Times Pay3,527.98€
BINGO1,221.28€
KENO2,428.80€
MP Roulette5,305.94€
Blackjack1,252.34€
Royal Poker3,927.04€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Basketball - Poland


Basketball - Poland - PLK
1X2Σ+- 
18-Jan
18:00
Polfarmex Kutno-Miasto Szkla Krosno
2.45
 
1.5
144.5
1.75
1.95
+44
19-Jan
18:30
Trefl Sopot-Anwil Wloclawek
3.35
 
1.3
157.5
1.85
1.85
+44
20-Jan
18:30
Siden Polski Cukier Torun-PGE Turow Zgorzelec
1.4
 
2.8
152.5
1.85
1.85
+44
21-Jan
18:00
ASK KS Siarka Tarnobrzeg-Wikana Start Lublin
2.2
 
1.6
164.5
1.85
1.85
+44
21-Jan
18:00
Polpharma Starogard Gdanski-Asseco Prokom Gdynia
1.3
 
3.3
148.5
1.85
1.85
+44
21-Jan
18:00
Miasto Szkla Krosno-Energa Czarni Slupsk
1.6
 
2.2
155.5
1.85
1.85
+44
22-Jan
12:40
Rosa Radom-Stelmet Zielona Gora
3.3
 
1.3
146.5
1.85
1.85
+44
22-Jan
13:00
Wilki Morskie Szczecin-AZS Koszalin
1.4
 
2.8
157.5
1.85
1.85
+44
22-Jan
18:00
MKS Dabrowa Gornicza-Polfarmex Kutno
1.08
 
6.25
 
 
 
+1