Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€562,885.52
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,309.48€
Roulette943.79€
Five Times Pay1,731.74€
BINGO1,249.81€
KENO3,294.60€
MP Roulette2,686.61€
Blackjack2,864.34€
Royal Poker2,439.32€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Kazakhstan


Soccer - Kazakhstan - Premier League
1X2Σ+- 
24-Jun
15:00
FC Irtysh Pavlodar-Kaisar Kyzylorda
1.6
3.55
5.0
2.5
2.1
1.6
+94
24-Jun
15:00
FC Ordabasy-Kairat Almaty
3.35
3.35
2.0
2.5
1.95
1.7
+94
25-Jun
14:00
FC Astana-Okzhetpes Kokshetau
1.14
6.75
15.5
2.5
1.35
2.7
+94
25-Jun
14:00
FK Akzhayik Uralsk-Taraz
2.15
3.2
3.1
2.5
1.95
1.7
+94
25-Jun
15:00
Tobol Kostanay-Shakhtyor Karagandy
1.45
4.1
6.0
2.5
1.95
1.7
+94
25-Jun
15:00
FK Atyrau-FK Aktobe
2.25
3.3
2.85
2.5
2.05
1.65
+94