Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€562,884.85
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,309.48€
Roulette943.13€
Five Times Pay1,731.47€
BINGO1,249.81€
KENO3,294.40€
MP Roulette2,686.61€
Blackjack2,864.33€
Royal Poker2,438.87€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - USA


Soccer - USA - Major League Soccer
1X2Σ+- 
24-Jun
02:00
Toronto FC-New England Revolution
1.6
4
5
2.5
1.55
2.3
+122
24-Jun
03:00
Houston Dynamo-FC Dallas
2.2
3.3
3.2
2.5
1.8
1.9
+122
24-Jun
19:30
New York Red Bulls-New York City FC
1.95
3.5
3.6
2.5
1.6
2.2
+122
25-Jun
01:00
Atlanta United FC-Colorado Rapids
1.6
3.8
5.5
2.5
1.75
2.0
+122
25-Jun
01:00
Philadelphia Union-DC United
1.8
3.6
4.2
2.5
1.75
2.0
+122
25-Jun
01:30
Columbus Crew-Montreal Impact
1.8
3.8
4
2.5
1.6
2.2
+122
25-Jun
02:00
Minnesota United FC-Vancouver Whitecaps FC
2.4
3.3
2.8
2.5
1.7
2.05
+122
25-Jun
02:30
Chicago Fire-Orlando City SC
1.65
3.8
5
2.5
1.65
2.1
+122
25-Jun
04:30
San Jose Earthquakes-Real Salt Lake
1.8
3.6
4.2
2.5
1.85
1.85
+122
25-Jun
04:30
Los Angeles Galaxy-Sporting Kansas City
2.7
3.3
2.5
2.5
1.95
1.75
+122
26-Jun
04:30
Portland Timbers-Seattle Sounders
2
3.5
3.6
2.5
1.7
2.0
+122
Soccer - USA - National Womens Soccer League
1X2Σ+- 
24-Jun
22:00
Orlando Pride-Houston Dash
1.4
4.35
6.0
2.5
1.65
2.05
+93
24-Jun
22:00
Boston Breakers-North Carolina Courage
3.3
3.55
1.95
2.5
1.65
2.05
+94
Soccer - USA - North American Soccer League, Spring season
1X2Σ+- 
25-Jun
01:30
North Carolina FC-Indy Eleven
2.25
3.15
2.9
 
 
 
+2
25-Jun
01:30
Miami FC-New York Cosmos
1.9
3.25
3.8
 
 
 
+2
25-Jun
03:00
FC Edmonton-San Francisco Deltas
2.25
2.95
3.1
 
 
 
+2
26-Jun
00:00
Jacksonville Armada-Puerto Rico FC
1.7
3.25
5.0
 
 
 
+2
Soccer - USA - Premier Development League
1X2Σ+- 
24-Jun
01:00
Dayton Dutch Lions FC-KW United FC
7.75
5.25
1.3
2.5
1.4
2.6
+93
24-Jun
01:30
Reading United AC-Ocean City Nor'?easters
1.8
3.85
3.6
2.5
1.45
2.4
+94
24-Jun
01:30
Western Mass Pioneers-Seacoast United Phantoms Pdl
2.0
3.8
2.95
2.5
1.5
2.3
+94
24-Jun
02:00
Orange County SC U23-Fresno Fuego
6.0
4.8
1.4
2.5
1.4
2.65
+93
24-Jun
04:00
Southern California Seahorses-Southern California Surf
2.45
3.25
2.6
2.5
2.15
1.6
+93
24-Jun
04:00
TSS FC Rovers-Victoria Highlanders
2.3
3.85
2.45
2.5
1.5
2.3
+94
24-Jun
04:00
Burlingame Dragons FC-Golden State Force
11.5
7.25
1.15
2.5
1.3
2.9
+92
24-Jun
17:00
OKC Energy U23-Mississippi Brilla
1.85
4.1
3.2
2.5
1.5
2.35
+94
25-Jun
00:00
THE Villages SC-South Florida Surf
1.45
4.6
5.0
 
 
 
+2
25-Jun
00:00
FC Boston-Westchester Flames
1.35
5.25
6.25
 
 
 
+2
Soccer - USA - United Soccer League
1X2Σ+- 
24-Jun
01:05
Rochester Rhinos-Orlando City B
1.5
3.75
5.75
2.5
1.9
1.75
+93
24-Jun
20:00
Ottawa Fury FC-New York Red Bulls II
1.9
3.45
3.45
2.5
1.7
1.95
+94
25-Jun
00:00
Vancouver Whitecaps FC II-Oklahoma City Energy
2.4
3.45
2.55
2.5
1.85
1.8
+94