Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€559,317.41
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,048.29€
Roulette4,142.70€
Five Times Pay506.77€
BINGO1,243.02€
KENO5,035.39€
MP Roulette2,276.94€
Blackjack2,238.14€
Royal Poker1,439.53€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - England Amateur


Soccer - England Amateur - FA Trophy
1X2Σ+-  
21-May
17:15
Macclesfield Town-York City
1.95
3.35
3.45
 
 
 
Soccer - England Amateur - Isthmian Football League, Premier Div., Playoffs
1X2Σ+-  
27-Apr
20:45
Bognor Regis-Wingate & Finchley
1.6
3.8
4.75
2.5
1.6
2.1
+35
27-Apr
20:45
Dulwich Hamlet-Enfield Town
2.25
3.5
2.65
2.5
1.65
2.05
+35
Soccer - England Amateur - National League North
1X2Σ+- 
29-Apr
16:00
Chorley FC-Halifax Town
1.8
3.95
3.5
2.5
1.5
2.25
+94
29-Apr
16:00
Kidderminster Harriers-Bradford Park Avenue
1.35
4.75
7.0
2.5
1.55
2.2
+94
29-Apr
16:00
Alfreton Town-Nuneaton Town FC
2.35
3.75
2.45
2.5
1.5
2.3
+94
29-Apr
16:00
Tamworth FC-Altrincham FC
1.35
4.6
6.75
2.5
1.5
2.35
+94
29-Apr
16:00
Curzon Ashton-Boston United
2.25
3.7
2.6
2.5
1.5
2.3
+94
29-Apr
16:00
Brackley Town-Stalybridge Celtic
1.55
4.35
4.6
2.5
1.45
2.45
+94
29-Apr
16:00
FC United of Manchester-Gainsborough Trinity
2.55
4.0
2.2
2.5
1.55
2.2
+94
29-Apr
16:00
AFC Fylde-Worcester City
1.6
4.25
4.25
2.5
1.55
2.2
+94
29-Apr
16:00
Salford City-Darlington 1883
1.75
3.95
3.75
2.5
1.55
2.2
+94
29-Apr
16:00
AFC Telford United-Harrogate Town
2.25
3.8
2.55
2.5
1.5
2.3
+94
29-Apr
16:00
Stockport County-Gloucester City
1.4
4.85
5.75
2.5
1.55
2.2
+94
Soccer - England Amateur - National League South
1X2Σ+- 
29-Apr
16:00
Ebbsfleet United-Oxford City
1.2
6.25
9.5
 
 
 
+2
29-Apr
16:00
Hemel Hempstead-Weston Super Mare
2.0
3.45
3.2
 
 
 
+2
29-Apr
16:00
Gosport Borough-Whitehawk FC
2.45
3.6
2.45
 
 
 
+2
29-Apr
16:00
Bath City-Welling United FC
1.85
3.65
3.55
 
 
 
+2
29-Apr
16:00
Eastbourne Borough-ST Albans City
1.95
3.55
3.35
 
 
 
+2
29-Apr
16:00
Margate FC-Maidenhead United
11.0
7.75
1.14
 
 
 
+2
Soccer - England Amateur - Northern Premier League, Premier Div., Playoffs
1X2Σ+-  
29-Apr
16:00
Spennymoor Town-Stourbridge FC
1.85
3.45
3.65
 
 
 
+2
Soccer - England Amateur - Southern Football League, Premier Div., Playoffs
1X2Σ+-  
26-Apr
20:45
Leamington FC-Slough Town
2.1
3.5
2.95
2.5
1.75
1.9
26-Apr
20:45
Merthyr Town-Hitchin Town
1.8
3.6
3.7
2.5
1.65
2.0