Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€549,714.04
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,718.46€
Roulette1,274.56€
Five Times Pay3,527.98€
BINGO1,221.28€
KENO2,428.80€
MP Roulette5,305.94€
Blackjack1,252.34€
Royal Poker3,927.04€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Scotland


Soccer - Scotland - Championship
1X2Σ+- 
21-Jan
16:00
Dumbarton FC-Queen of The South
3.0
3.3
2.2
2.5
1.8
1.85
+104
Soccer - Scotland - Development League
1X2Σ+- 
16-Jan
19:00
ST Mirren-Aberdeen FC
2.45
3.6
2.4
2.5
1.45
2.35
+35
16-Jan
20:30
Heart of Midlothian-Hamilton Academical FC
4.75
4.15
1.55
2.5
1.5
2.25
+35
17-Jan
14:00
Glasgow Rangers-Celtic Glasgow
2.5
4.05
2.25
2.5
1.45
2.35
+35
17-Jan
15:00
Partick Thistle-Kilmarnock
1.8
4.0
3.4
2.5
1.35
2.7
+35
Soccer - Scotland - League Two
1X2Σ+- 
21-Jan
16:00
Montrose FC-Cowdenbeath FC
2.1
3.45
3.0
2.5
1.55
2.15
+99
21-Jan
16:00
Edinburgh City-Forfar Athletic
3.85
3.55
1.8
2.5
1.5
2.25
+99
21-Jan
16:00
Arbroath FC-Annan Athletic
1.8
3.5
3.75
2.5
1.5
2.3
+99
Soccer - Scotland - Premiership
1X2Σ+- 
25-Jan
20:45
Celtic Glasgow-FC ST Johnstone
1.16
6.75
14.5
2.5
1.35
2.8
+104
Soccer - Scotland - Scottish Cup
1X2Σ+-  
21-Jan
13:30
Glasgow Rangers-Motherwell FC
1.3
4.85
8.0
2.5
1.5
2.2
+93
21-Jan
16:00
Kilmarnock FC-Hamilton Academical
2.35
3.15
2.8
2.5
1.75
1.85
+94
21-Jan
16:00
Livingston FC-East Fife FC
1.45
4.25
5.75
2.5
1.5
2.3
+93
21-Jan
16:00
Bonnyrigg Rose-Hibernian FC
17.5
8.0
1.09
2.5
1.3
3.0
+92
21-Jan
16:00
AYR United-Queens Park FC
1.6
3.9
4.55
2.5
1.55
2.15
+94
21-Jan
16:00
Greenock Morton-Falkirk FC
2.45
3.25
2.6
2.5
1.75
1.85
+94
21-Jan
16:00
Stirling Albion-Clyde FC
2.7
3.35
2.3
2.5
1.6
2.05
+94
21-Jan
16:00
Aberdeen FC-Stranraer FC
1.1
7.5
19.5
2.5
1.35
2.8
+92
21-Jan
16:00
Partick Thistle-Formartine United
1.15
7.0
11.0
2.5
1.3
2.85
+92
21-Jan
16:00
Alloa Athletic-Dunfermline Athletic
3.3
3.55
1.95
2.5
1.55
2.15
+94
21-Jan
16:00
Dundee FC-ST Mirren
1.3
4.85
7.5
2.5
1.45
2.4
+93
21-Jan
16:00
Elgin City-Inverness Caledonian Thistle
7.5
4.9
1.3
2.5
1.45
2.4
+93
21-Jan
16:00
FC ST Johnstone-Stenhousemuir FC
1.16
6.25
12.0
2.5
1.4
2.5
+92
21-Jan
16:00
Ross County-Dundee United
1.75
3.5
4.2
2.5
1.75
1.9
+94
22-Jan
14:05
Raith Rovers-Heart of Midlothian
6.25
4.2
1.45
2.5
1.6
2.05
+93
22-Jan
16:00
Albion Rovers-Celtic Glasgow
18.0
8.25
1.08
2.5
1.25
3.25
+92