Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€562,885.09
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,309.48€
Roulette943.43€
Five Times Pay1,731.58€
BINGO1,249.81€
KENO3,294.46€
MP Roulette2,686.61€
Blackjack2,864.33€
Royal Poker2,438.93€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Finland


Soccer - Finland - Kakkonen, Group A
1X2Σ+- 
27-Jun
17:30
Pkku-FC Lahti Akatemia
1.5
4.35
4.9
2.5
1.4
2.55
+94
27-Jun
17:30
MP Mikkelin Palloilijat-Sudet
1.45
4.6
5.25
2.5
1.4
2.55
+93
27-Jun
17:30
Pepo Lappeenranta-FC Ktp
2.9
4.2
1.95
2.5
1.35
2.8
+94
28-Jun
17:30
Jäps-Klubi 04 Helsinki
3.75
4.2
1.7
2.5
1.4
2.6
+94
Soccer - Finland - Veikkausliiga
1X2Σ+- 
26-Jun
17:30
Rovaniemi PS-Ilves
2.9
3.2
2.4
2.5
2.3
1.55
+102
26-Jun
18:30
Seinajoen JK-PS Kemi
1.65
3.8
5
2.5
1.85
1.85
+101
27-Jun
17:30
IFK Mariehamn-FC Inter Turku
2.25
3.15
3.15
2.5
2.05
1.65
+102
27-Jun
17:30
FC Lahti-Hifk
2.0
3.05
3.95
2.5
2.55
1.45
+102
Soccer - Finland - Ykkonen
1X2Σ+- 
27-Jun
17:30
FF Jaro-OPS
1.45
4.45
5.5
 
 
 
+2
27-Jun
17:30
IF Gnistan-AC Oulu
3.2
3.45
2.0
2.5
1.85
1.8
+99