Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€556,925.85
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,936.48€
Roulette2,502.90€
Five Times Pay1,614.59€
BINGO1,237.64€
KENO8,380.16€
MP Roulette1,926.26€
Blackjack2,009.23€
Royal Poker1,030.12€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Ice Hockey - Canada


Ice Hockey - Canada - OHL, Playoffs
1X2Σ+-  
26-Mar
20:00
Mississauga Steelheads-Ottawa 67'S
1.65
4.65
3.85
 
 
 
26-Mar
20:00
Kingston Frontenacs-Hamilton Bulldogs
2.2
4.35
2.5
 
 
 
26-Mar
20:00
London Knights-Windsor Spitfires
1.75
4.6
3.4
 
 
 
27-Mar
00:05
Oshawa Generals-Sudbury Wolves
1.7
4.6
3.7